INSPO – Ocean Breeze

INSPO – Ocean Breeze

05.07.2022

Mūzikas un teksta autori: Aivars Lietaunieks, Nadīna Strininiece

Projekts “INSPO” izveidojās 2020. gadā, kā Aivara Lietaunieka solo iecere.
Tika izdoti daži singli, piedaloties vairākiem viesvokālistiem, taču 2021. gada vasarā, tās sastāvs nostabilizējās, un projektam pievienojās Nadīna Stirniniece, kas mūzikai piešķir izteikti dūmakainu un noslēpumainu tembru.
Vērts pieminēt, ka tieši “Caffeine” jubilejas koncerti bija vieta, kur abi jaunieši iepazinās.
Iespējams, kāds jau pamanīja grupas debiju Supernovā 2022 ar dziesmu “A Happy place”, taču tas nav viss.
Šobrīd jaunieši aktīvi strādā pie sava jaunā EP, kur varēs novērot žanru krustošanu ar uzsvaru uz atmosfērisku noskaņu veidošanu, neatstājot novārtā Indie un moderno roka ietekmi.

Tikko bijām nokāpuši no Supernovas 2022 skatuves, kur debitējām ar savu dziesmu “A Happy place” un ieguvām godpilno 8.vietu finālā starp lielākajiem Latvijas skatuves mūziķiem un neplānojam apstāties.
Ar ikmēneša regularitāti grupa INSPO laiž klajā savu jauno singlu “Ocean breeze”, kurš nebūs vienīgais pārsteigums, kas gaidāms no grupas šovasar. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie koncertēšanas, kā arī albuma tapšanas, ko varēs dzirdēt jau šajā rudenī! Ar singlu “Ocean breeze” grupa cenšas uzburt vēla vakara, iespējams saulrieta, ainu pie jūras, un nedaudz ievirzīt klausītājus jaunajā vasaras sezonā
Par mūziku un vārdiem parūpējās grupa INSPO, par producēšanu grupa INSPO un Artis Apinis. Miksēšanu un māsterēšanu – Artis Apinis. Īpašs paldies Sol Recording Studio un Aleksandram Solovjovam personīgi, Ingai Guļbinovai par singla vāka noformējumu.