Īstais Mārtiņš – Es Dimantu Kalnā

Īstais Mārtiņš – Es Dimantu Kalnā

23.11.2021


Vārdi – Mārtiņš Sobols (Īstais Mārtiņš)
Komponists – Arnis Ieviņš
Aranžēja un miksēja Arnis Ieviņš

Dzimis Liepājnieks, bet tagad dzīvoju Anglijā kops 2010.gada ,šeit ja runā par mani ,tad saka: Anglijā ir tāda maģiska garāža, kurai aizbrauca jumts…
Visādi ir gājis, taču ar mani ir mana ģimene, sieviņa un mūsu 3 bērni, jau ir izaudzināti šeit!
Tātad mani šeit zina kā” Īstais Mārtiņš” (Mārtiņš Sobols)
Dziesma par to arī stāsta, kā esmu sācis lielajā dzīvē, spēris to pirmo soli un meklējis tos dimantus – saticis labus cilvēkus, arī ne tik labus un pagājis tiem garām. Daži ir palikuši tuvumā, bet tās vērtības ir tie mirkļi, kuri ir bijuši visu laiku blakus un joprojām ir, kad tie dārgumi, kas tajos sapņos tā spīd, pa īstam tos redzot nemaz vairs nav vajadzīgi…
Tie dārgumi ir tev līdzās visu dzīvi.
Ja vien zinātu uz kuru pusi iet ,tad būtu to soli spēris tajā pašā virzienā, taču citādi un man liekas, ka katram ir kāds līdzīgs stāsts!
Mūzikā ir dzīvība un tā ir ari šeit mums dzīves sastāvdaļa.
Šeit satrenējos ģitārīti spēlēt, paspēlējos kaverversijas dažādas un nu jau rakstu savas dziesmas, ari uzstājamies šeit Anglijā kā grupa “The M.A.R.K ar dzīvajiem instrumentiem, priecējam latviešus ar iecienītiem un populāriem kaveriem dzīvajā. bijām grupa kas iesildīja šeit UK Igo Fomina un Jāņa Strazda koncertu, Peterboro pilsētā.
Bet tas jau ir cits stāsts…

Dziesma par to ka meklējam savā ceļā kaut ko, nezin ko, taču tiekot pie kārotā, to vairs nemaz negribam un patiesībā viss jau ir!