Īstais Mārtiņš un Anna Wohl – Ķer un ber

Īstais Mārtiņš un Anna Wohl – Ķer un ber

26.09.2023

Vārdi-Īstais Mārtiņš/Anna Wohl
Mŭzika -Īstais Mārtiņš
Texta video -Anna Wohl
Mix/Master-Arnis Ieviņš-Andris Šīrants
Aranźija -Anna Wohl/Īstais Mārtiņš/Andris Šīrants/Arnis Ieviņŝ
Saxofons-Zintis Źvarts
Producents Andris Šīrants

Mārtiņš Sobols
Dzimis un audzis Latvijā-Liepãjã
Profesija -Engineer/Auto atslēdznieks/
Bruñojies ar dažãdãm smagās tehnikas licencēm.

Es sāku darboties ar mūziku šeit Uk Birmingham pilsētā pirms apm.6 gadiem,uzsākot jaunas darba gaitas man beidzot parādījās laiks ko veltīt savam hobijam,speeleejot dažādas kaverversijas no populăru mūziķu repertuăriem,mūzika man bijusi tuva jau kopš mazām dienā,tā vienkārši sēž manī,varen dikti patiik akustiskă gitāra,tápēc to ari merķtiecigi maacijos un uz tās sobrid ari top pašu veidoti skandarbi!
Šobrīd jau piedalāmies,rīkojam un esam aicināti spēlēt dažādos pasākumos kopā ar līdzīgi domājošiem šeit UK, katru gadu atzīmējam “dzejas dienas” esam pabijuši uz vairàkām skatuvēm.
Gan akustiskās versijās,gan pilnā grupas sastāvā.
Šķiet mūzika ir daļa manas dzīves un tā vienkārši atsakās mani pamest,arī es īst šķirties nevēlos,kat ikdienas maizes darbs mazliet traucē šim hobijam,tomēr tiekam galā ar to.

Starp citu, biju Latvijā no 29.jùlija līdz 06 septembrim.

Šo dziesmas pamatversiju uzrakstīju pirms 2 gadiem,taču tā gaidīja īsto dienu ,kad tiks pabeigta, tā stāsta/atgādina par dzīves pārpilnajām iespějām ko měs bieźi vien palaiźam garām,sěźot pie mŭsdienu digitālā galda,tā ir saruna,kuras šodien mums tik ļoti trŭkst.