Iveta Baumane un Roberts Pētersons – Kad Satiksimies

Iveta Baumane un Roberts Pētersons – Kad Satiksimies

04.07.2019

Dziesmas mūzikas autors un producents – Roberts Pētersons.
Teksta autori – Iveta Baumane, Roberts Pētersons.

Iveta Baumane un Roberts Pētersons līdz šim ir sadarbojušies gan grupā ElektroFolk, gan darbojas akustiskā trio sastāvā kopā ar bundzinieku Viesturu Samtu, ar kuru kopā pagājušajos Ziemassvētkos laida klajā albumu “Sajūti Ziemassvētkus”.

Iveta Baumane plašāku atpazīstamību guvusi LNT televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes” un vadot mūzikas raidījumu “Dzintaras Dziesmas”, kā arī ir grupas ElektroFolk soliste. Līdz šim sadarbojusies ar vairākiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem: Ingars Viļums (Prāta Vētra), DJ Ex Da Bass, kā arī bijusi fona dziedātāja Donam, Jānim Stībelim, Normundam Rutulim, Gustavo un šovā „Izklausies Redzēts”, “Es Mīlu Tevi Latvija” u.c.
Roberts Pētersons – dzied un spēlē ģitāru, daudzpusīgs mūziķis, dziesmu autors un producents. Roberta singli (“Cīrulis”, “Nelaid projām”, “Sāksim no jauna”, „Mēs”, „Tevis Dēļ” u.c.) guvuši atpazīstamību un skan Latvijas radiostacijās.

Vasarīgais singls “Kad Satiksimes” stāsta par to, cik svarīgi, ka ir blakus cilvēks, kurš atbalsta tavus sapņus un mērķus, palīdz tiekties uz augšu un arī pats aug kopā ar tevi.
Singls „Kad Satiksimies” drīzumā būs pieejams Youtube, Spotify, iTunes un citās mūzikas vietnēs.