Jauda – Cilvēks

Jauda – Cilvēks

17.10.2017

JAUDA – Cilvēks

Mūzika un teksts: grupa JAUDA

Dainis Paeglis – bass
Daniels Levickis – bungas
Gatis Pastars – ģitāra un balss

Grupas pamatsastāvā ir trīs līvānieši ar ilggadēju skatuves pieredzi, kura uzkrāta spēlējot balles, jubilejas, kāzas, koncertus, kā arī korporatīvos pasākumus.

Dainis Paeglis, kurš savulaik ir spēlējis tādās grupās kā “Krampis”, “Straume”, kā arī patreiz vada folkloras kopu “Rūžupis Veiri” un ir līdzdarbojies arī daudzos citos projektos, grupā JAUDA dzied, spēlē bassģitāru, kā arī raksta dziesmas.

Daniels Levickis ir bundzinieks ar ilggadēju stāžu. Savulaik spēlēja grupā “Velvet” un patreiz turpina to darīt grupā JAUDA. Tāpat Daniela bungu spēle ir dzirdama dažādu mūziķu studijas ierakstos, kuros viņš bija pieaicināts kā bundzinieks un perkusionists.

Gatis Pastars savulaik ir spēlējis taustiņus un ģitāru tādās grupās kā “Bez Aira”, “Airi” un “Straume”. Grupā JAUDA Gatis spēlē ģitāru, raksta dziesmas, nodarbojas ar grupas menedžmentu, kā arī savā studijā raksta grupas singlus un jauno grupas albumu.

Pēc aizvadītiem vairākiem šīs vasaras festivāliem, pašmāju rokgrupas JAUDA puiši paralēli ir strādājuši pie jaunām dziesmām un mūzikas video. Šodien grupa JAUDA prezentē plašākai publikai savu jaunāko ierakstu dziesmai „Cilvēks”. Dziesmai ir arī tapis video klips, kurš ir skatāms grupas YouTube kanālā.