Karl Wave – Enjoy the moment

Karl Wave – Enjoy the moment

13.08.2019

Mūzikas autors: Karl Wave
Teksta autori: Karl Wave (Kārlis Vilnis), HHC, Femme Fatale

Esmu producents, DJ un komponists – Karl Wave, īstajā vārdā Kārlis Vilnis, producēju jau 11 gadus, esmu uzstājies šur tur Anglijā un esmu sacerējis kaut ko tiešām foršu ar ko gribu arī padalīties.

Sākotnēji spēlēju rokmūziku un metālu, bet 2007. gadā dēļ finansiālās krīzes nācās pārcelties uz Lielbritāniju un tur es pirmo reizi sāku taisīt elektronisko mūziku jo nebija iespējas noorganizēt grupu. Tā palēnām gadu gaitā esmu pārņēmis elektronisko mūziku kā savu galveno mūzikas novirzienu. Esmu apguvis: Producēšanu, DJ prasmes bet bieži vien iedvesmai klausos citus mūzikas stilus, jo vienkārši patīk mūzika. Esmu sadarbojies ar mūzikas māksliniekiem no visas pasaules ASV, Indijas, Dienvidāfrikas, Latvijas, Lielbritānijas un Kanādas, kā arī DJojis slavenajā Ministry of Sound. Neuzskatu ka esmu kaut kas īpašs un ļoti cienu citu mūziķu darbu un vēlmi tikt radio ēterā jo zinu cik tas liekas neiespējami.

Dziesma Tapa vienkārši spēlējoties ar skaņām un vēlāk tika piemeklēti vokālisti caur mūzikas forumiem, piedziedājumu iedziedāja sieviete, bet producēšanas gaitā balss tika pārveidota un novilkta par oktāvu zemāk, tādēļ sanāca Sievietes iedziedāta vīrieša balss. Dziesma ir par Dzīvi kā tādu, izbaudi momentu un pat ja sanāk darīt blēņas tas nekas.