KARTONS – Ilūzija

KARTONS – Ilūzija

01.12.2020

Dziesmas autors ir KARTONS.

Reperis KARTONS, īstajā vārdā Rūdolfs Grigorjevs, savas mūzikas gaitas aizsāka 2013. gadā, kad sāka dalīties ar savu daiļradi vietnē youtube.com.
Ja aizsākumā viņa pārdomas par dzīvi dziesmās izskanēja kā mums visiem zināms reps, tad pēdējos gados KARTONS savas pārdomas iepin jau daudz neierastākā un melodiskākā skanējumā.
Pēdējos trīs gados savām labākajām dziesmām ir uzņēmis arī videoklipus, ar kuriem priecē klausītājus interneta vidē. Tomēr, KARTONS nav tikai reperis, kurš pats raksta un producē savas dziesmas, viņš ikdienā ir arī aizrautīgs bītmeikeris. Šis talantīgais mākslinieks savā mazajā mājas studijā ne tikai veido bītus, ieraksta savas dziesmas, bet palīdz ierakstīt un producēt arī citiem viņu dziesmas.

Dziesma Ilūzija stāsta par notikumiem, kuri notiek mums apkārt. Par to kādā sabiedrībā mēs pašlaik dzīvojam, kā uztveram lietas un notiekošo. Tā parāda arī to, ka cilvēki spēj ilgstoši dzīvot ilūzijās, ignorēt patiesību un iegrimuši savās ikdienas gaitās neapzināties patieso realitāti. Dziesmas vēstījums ir aicināt ikvienu nedaudz apstāties un paskatīties apkārt uz dzīvi un lietām kādas tās patiesībā ir, nevis tādas kādas mēs tās vēlamies redzēt vai kā sabiedrība vēlas, lai mēs tās redzam.