KEITIYA – Speed up the Time

KEITIYA – Speed up the Time

18.07.2023

Dziedātāja un producente KEITIYA (pilnajā vārdā Keitija Eizenbārde) laidusi klajā savu debijas singlu un videoklipu dziesmai “Speed up the Time”, kas ir mākslinieces un līdz-producenta Rūdolfa Macata kopdarbs.
Ar diverso melodiju un poētiskajiem tekstiem dziesma iemūžina 21. gadsimta neizbēgamos jautājumus par dzīves ritma paatrināšanos. Tā runā par neapmierinātību un satraukumu, ko daudzi no mums izjūt, cenšoties orientēties darba, ģimenes un sabiedriskās dzīves mainīgajā vidē.
Keitija Eizenbārde ir jaunā dziedātāja un mūzikas producente, kas zināma ar skatuves vārdu KEITIYA. Viņas stilu raksturo dažādu žanru apvienojums, kuru iespējams pielīdzināt R&B un alternatīvajam popam. Guvusi ievērojamas atzinības jau iepriekšējos gados dažādos jauno dziedātāju konkursos Latvijā un Eiropā, tai skaitā Vācijā, Slovākijā, Lietuvā un Polijā, tomēr šobrīd nolēmusi sākt savu profesionālo karjeru tepat Latvijā, sadarbojoties ar tādiem māksliniekiem kā Vēstnieks un Chris Noah.
Producents un mūziķis Chris Noah sadarbojoties ar mūziķi stāsta: “Pirmo reizi dzirdot dziesmu “Speed up the Time” un citus KEITIYA demo ierakstus, biju ārkārtīgi patīkami pārsteigts par viņas spēju rakstīt interesantas un aktuālas melodijas, aranžēt pašai savu mūziku, kā arī prasmīgi pārvaldīt vokālu un angļu valodu. Mūsu platuma grādos ar ko šādu sanāk sastapties ļoti reti.”
Dziesma “Speed up the Time” pieejama lielākajās straumēšanas platformās – “Spotify” un
“Apple Music”, kā arī dziesmas videoklipu iespējams noskatīties video straumēšanas platformā “Youtube”.