KKarlix 82 – Guna

KKarlix 82 – Guna

15.11.2022

Dziesmas izpildītājs ir: KKarlix 82 (Kaspars Karlsons)
Teksta autors: KKarlix 82
Dziesma sarakstīta un ierakstīta, š.g. 20. Aprilī.
Dziesma ir pilnīgi svaiga!
Dziesmu ierakstīju savā mājas studijā, kur top lielāko ties, visas manas dziesmas!
Dziesmas apstrāde – mix/master: Timotejs Rozentāls

Šobrīd mums visiem pietiek un ir pat par daudz nopietnības un satraukumu, tāpēc gribēju sarakstīt dziesmu, kas padarītu mūsu ikdienu nedaudz jautrāku!
Mani sauc, Kaspars Karlsons, dzimis 1982.g. 26. decembrī, Liepājā. Ar mūziku sāku aizrauties, nepilnus 3 gadus atpakaļ, kad strādāju Norvēģijā uz fūri. Tajā laikā mans dēls Markuss Karlsons (skatuves vārds – Lil Karlix) sāka nopietni pievērsties mūzikai un izlaida savas pirmās solo dziesmas, kuras loti ātrā laikā guva plašu popularitāti jauniešu vidū!

Mani loti iedvesmoja mana dēla mūzika, esmu viņa lielākais fans! Laikam tieši šis bija pavērsiens un iedvesma arī man izkāpt no savas komforta zonas un paprovēt arī pašam, ko uzrepot! 😁 Kopš bērnības esmu sapņojis būt dziedātājs, bet nekad neesmu uzdrošinājies paprovēt!
Laikam jau tieši mans tā brīža vientuļais šofera darbs, lāva man paexperimentēt ar sevi mūzikā un sāku repot tur pat fūrē pie stūres! Ar sakostiem zobiem, dēla iedvesmots, izliku savas repa (pašsacerētās dziesmas) sociālajos tīklos, precīzāk FB, kur nepilna mēneša laikā mani pirmie 2 video kopā sasniedza vairāk par 300 k skatījumu! 🤯 Biju šokā, tas mani tikai uzkurināja uz jauniem singliem!
Un gadu vēlāk es izlaidu savu pirmo mūzikas video dziesmai “Vērtības”, kuru veltīju savam dēlam – Lil Karlix

Ar to arī man āķis bija lūpā un sāku izlaist vienu video pēc otra ar pašsacerētām dziesmām, kuras veltīju savai mammai, sieviņai, Sev un par aktuālām dzīves situācijām un tēmām!
Visām savām dziesmām vārdus (lirikas) rakstu es pats, man tas loti patīk un padodas!
Daudzas manas dziesmas ir ar dziļu domu vai ar humoru!
Ps. Rakstu arī dziesmas uz pasūtījuma (kāzu sveicienus, vecmeitu ballītēm, dzimšanas dienas sveicieni, kāzu jubilejas apsveikumus utt.) šie visi ir ar humoru! Apskatāmi manos soc tīklos!