KKarlix 82 pied. Una-Luīze – Starp mums

KKarlix 82 pied. Una-Luīze – Starp mums

15.02.2022

Teksta autors: Kaspars Karlsons (KKarlix 82)

Mani sauc, Kaspars Karlsons, dzimis 1982.g. 26. decembrī, Liepājā. Ar mūziku sāku aizrauties, nepilnus 3 gadus atpakaļ, kad strādāju Norvēģijā uz fūri. Tajā laikā mans dēls Markuss Karlsons (skatuves vārds – Lil Karlix) sāka nopietni pievērsties mūzikai un izlaida savas pirmās solo dziesmas, kuras loti ātrā laikā guva plašu popularitāti jauniešu vidū!

Mani loti iedvesmoja mana dēla mūzika, esmu viņa lielākais fans! Laikam, tieši šis bija pavērsiens un iedvesma arī man izkāpt no savas komforta zonas un paprovēt arī pašam, ko uzrepot! Kopš bērnības esmu sapņojis būt dziedātājs, bet nekad neesmu uzdrošinājies paprovēt!
Laikam jau tieši mans tā brīža vientuļais šofera darbs, lāva man paexperimentēt ar sevi mūzikā un sāku repot tur pat fūrē pie stūres! Ar sakostiem zobiem, dēla iedvesmots, izliku savas repa (pašsacerētās dziesmas) sociālajos tīklos, precīzāk FB, kur nepilna mēneša laikā mani pirmie 2 video kopā sasniedza vairāk par 300 k skatījumu! Biju šokā, tas mani tikai uzkurināja uz jauniem singliem!
Un gadu vēlāk es izlaidu savu pirmo mūzikas video dziesmai “Vērtības”, kuru veltīju savam dēlam – Lil Karlix.

Ar to arī man āķis bija lūpā un sāku izlaist vienu video pēc otra ar pašsacerētām dziesmām, kuras veltīju savai mammai, sieviņai, Sev un par aktuālām dzīves situācijām un tēmām!
Visām savām dziesmām vārdus (lirikas) rakstu es pats, man tas loti patīk un padodas!
Daudzas manas dziesmas ir ar dziļu domu vai ar humoru!
Ps. Rakstu arī dziesmas uz pasūtījuma (kāzu sveicienus, vecmeitu ballītēm, dzimšanas dienas sveicieni, kāzu jubilejas apsveikumus utt.) šie visi ir ar humoru! Apskatāmi manos soc tīklos!

Dziesma “Starp mums” tapa, iedvesmojoties no sava dzīves posma, kurā es vairākus gadus biju spiests strādāt uz fūri, braukājot pa Eiropu un Skandināviju, būdams mēnešiem prom no savas ģimenes (sievas un 2 bērniem)! Tas bija grūts periods un zinu ka tādā situācijā ir loti daudz latvieši, kuri ir spiesti dzīvot un strādāt atsevišķi!
Šo dziesmu veltīju Viņiem!
Sarakstīju dziesmai vārdus un pieaicināju, jaunu un talantīgu dziedātāju no Kuldīgas (Una – Luīze), kura piekrita momentāli!

Mani sauc Una Luīze Brūvere, esmu no Kuldīgas, dziedu no bērnības. Šobrīd mācos “Ritma Institūtā”, kur pilnveidoju savu vokālu. Savas dienas aizvadu savā mazajā mājas studijā ,kur rakstu un strādāju pie savām dziesmām, kā arī dziedu koverus angļu dziesmām. Brīvajā laikā mācos arī ģitārspēli.