Kontraflovs – Attiecību Blūzs

Kontraflovs – Attiecību Blūzs

08.11.2016

Lirika: Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss, Juris Šteinfelds (Pionieris)

Radošā apvienība Kontraflovs nāk klajā ar jaunāko singlu Attiecību Blūzs un tā liriku video. Attiecību Blūzs ir pirmais singls no Kontraflovs otrā veidotā albuma “SPB” un daļēji atspoguļo nākotnes albuma fonētisko raksturu.

Artūrs Rikmanis par dziesmu: “Dziesma Attiecību Blūzs ir par mūsdienu cilvēka konfliktu starp karjeras un ģimenes dzīves veidošanu. Cilvēki mūsdienās arvien biežāk nespēj atrast pietiekami daudz laiku abiem, piemēram, jauni pārli nevelta laiku bērnu plānošanai, lai tā vietā attīstītu savu karjeru. Tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir. Pēc Kontraflovs domām, svarīgi ir nevis tas, cik laiks un nauda cilvēkam ir, bet gan nozīme ir tam, kā cilvēks izvēlas savu laiku un naudu izmantot”.

Dāvis Strauss par dziesmu: “Attiecību blūzs ir šedevrs – katrs sitiens, skaņa, aranžējums, katra nots, katra zilbe un rinda, katra frekvence. Kā producents un skaņu režisors es muzikāli esmu spējīgs pieņemt visadekvātākos lēmumus, velkot saiknes ar dziesmas pamata ideju un lirikām. Kontraflovs rada un producē mūziku, kas ir virs vidējā kvalitātes līmeņa Pasaules tirgū, kā arī visaugstākās pilotāžas hip-hops un producentu darbs pašmāju mūzikā”.

Pie dziesmas strādāja:
Producents: Dāvis Strauss
Lirika: Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss, Juris Šteinfelds (Pionieris)
Ierakstu inženieri: Dāvis Strauss, Vadik Squarez, Ingus Punkts (Punkts uz I)
Miksa inženieris: Dāvis Strauss
Master inženieris: Chris Macek