Kontraflovs ft. Edawārdi – Trīlas Cacas

Kontraflovs ft. Edawārdi – Trīlas Cacas

18.07.2017

Kontraflovs piedāvā klausītājiem jaunu singlu no topošā Kontraflovs debijas albuma – SSB. Singls “Trīlas Cacas” , kurā piedalās arī reperis Edavārdi. Dziesma seko Kontraflovs iepriekš izdotajiem singliem “Attiecību Blūzs” un “SSB”.

Trīlas Cacas ir dziesma, kas radīta 80. gadu funk/hip-hop noskaņās, taču šī dziesma ir apstrādāta, vadoties pēc jaunākajām mūsdienu ASV mūzikas industrijas metodēm.

Dziesmā izpildītāji stāsta par trīs dažādām sievietēm – brunete, rudmate un blondīne. Sievietes ir dažādas ne tikai pēc matu krāsas, bet arī pēc rakstura īpašībām – brunete tin vīrus ap pirkstu, viņu interesē tikai materiālais ieguvums no attiecībām, rudmate ir nedroša par sevi un mierinājumu meklē vīriešu uzmanībā, blondīne ir neizlēmīga pār to, ko pati vēlas. Ideja ir mudināt sievietes veltīt laiku, lai izlemtu, ko viņas vēlas savā dzīvē paveikt, kur nonākt, koncentrēties uz personīgiem panākumiem, nevis citu domām par viņām.

Kontraflovs novēl katrai sievietei dzīvē kļūt/nepārtraukt būt pastāvīgai, izlēmīgai, mērķtiecīgai un kaislīgai pret dzīvi – tās ir vērtības, kuras nevar ielikt sociālo tīklu attēlos, lai piesaistītu uzmanību vai patīksminātos par sevi.