Krišs Baglais – Sadzirdēt

Krišs Baglais – Sadzirdēt

02.06.2020

K.Baglais uzauga Cēsīs un turpat arī uzsāka savas muzikālās gaitas, 17 gadu vecumā pašmācības ceļā apgūstot ģitārspēli un sarakstot pirmās kompozīcijas. Vairāk nekā 10 gadus mūzika kalpoja kā hobijs, taču nu pēdējos trīs gadus K.Baglais strādā pie tā, lai sirdslieta pārtaptu par profesionālu nodarbi. Jaunā izpildītāja ieskatā viņa darbos saplūst vairāki mūzikas žanri, tostarp hiphops, fankmūzika, alternatīvais roks un pops.

Mūziķu vidū, no kuriem viņš iedvesmojas, K.Baglais min “Eminem”, “Nas”, “Gustavo”, “Red Hot Chili Peppers” un “Twenty One Pilots”.

Jaunais mākslinieks pašlaik darbojas arī pie albuma ieraksta jaunizveidotā hiphopa projektā “Rīmdari”. Tāpat K.Baglais atklāj, ka šobrīd aktīvi strādā jau pie nākamā singla tapšanas, kas mūziķa paša vārdiem būs “no “Sadzirdēt” pavisam atšķirīgs, akustisks un romantisks gabals”.
Šā gada 4.aprīlī pl.20.00 notika (bija paredzēts) jaunās dziesmas tiešsaistes prezentācija.

”Sadzirdēt” ir stāsts par savas iekšējās balss saklausīšanu, kas saka priekšā, kur doties un kā rīkoties,” tā jaunizdoto kompozīciju raksturo tās teksta autors un vokālists K.Baglais. Dziesmas pavadījums tapis sadarbībā ar basģitāristu Kārli Kraukli un bundzinieku Matīsu Tazānu, savukārt singla ierakstu producējuši mūziķi Marka (Mārtiņš Gailītis) un Reinis Straume (“DFE ierakstu studijā”).