Kristaps Pujāts – Reizēm tik ļoti

Kristaps Pujāts – Reizēm tik ļoti

26.04.2016

Mūzika: Ikars Ruņģis

Vārdi: Alise Simanoviča

Liepājas teātra aktiera Edgara Pujāta dēls Kristaps pusgadu pavadījis strādājot Anglijā, ko mūziķis raksturo kā piedzīvojumiem pilnu un spraigu laiku, bet tas nav bijis šķērslis radošām aktivitātēm. Šajā laikā Kristaps ir gan radījis oriģinālmūziku, gan sadarbojies ar Ikaru Ruņģi, kā rezultātā tapusi dziesma “Reizēm tik ļoti”. Mūzikas autors ir Ikars, kurš paralēli sitamo instrumentu spēlei leģendārajās grupās “Pērkons” un “Menuets” jau 7 gadus nodarbojas arī ar komponēšanu un savu dziesmu producēšanu. Dziesmas teksta autore ir Alise Simanoviča.

Pie basģitāras dziesmas ierakstā stājies Aivars Vīksna ( “CREDO”), ģitāras partijas sev raksturīgajā stilā iespēlējis Gatis Priekulis, pie bungām sēdies nepārspējamais Pēteris Lunde (“Pienvedēja Piedzīvojumi”, “The Sound Poets”), tamburīna akcentus pielicis pats dziesmas autors Ikars Ruņģis (“Pērkons”, “Menuets”), taustiņinstrumenti talantīgā pianista Jāņa Miltiņa izpildījumā, savukārt sievišķās enerģētikas burvību ar piebalsīm dziesmā ienesa Rūta Dūduma (“FRAMEST”).

Kristaps: “Man ir liels prieks, ka Ikars mani uzaicināja piedalīties šīs dziesmas ierakstā, un gandarījums par gala rezultātu ir neaprakstāms! Ceru, ka šis ir tikai sākums turpmākai sadarbībai, ir ļoti patīkami strādāt ar cilvēkiem, kas pieiet lietām ar pilnu atdevi un no visas sirds. Man dziesma uzreiz iepatikās, ar skaistu melodiju un patiesu tekstu par visiem pazīstamām sajūtām, par ilgām pēc kāda, ar ko kopā justies laimīgam…”

Šobrīd Kristaps ir atgriezies Latvijā, lai nodotos jaunu dziesmu radīšanai un aktīvai koncertdarbībai.