KRISTIĀNA – Flashbacks

KRISTIĀNA – Flashbacks

17.04.2018

Dziesmas autori – Kristiāna un Kaspars Ansons.

2017.gada jūnijā iznāca Kristiānas (īstajā vārdā – Kristiāna Bumbiere) pirmā oriģināldziesma “Guding Light”, kas ar uzvarēja SWH “Priekšnama” topā un ar labiem panākumiem startēja Radio Pieci jauno izpildītāju rubrikā “Tramplīns”, nonākot radio rotācijā.
Kā soliste piedalījusies projektā “Ja man saule roku dotu” ar Raimondu Paulu un kori “Spīgo”. Dalību ņēmusi šovā “Koru kari 2”, mūzikls “Muļķe sirds”. Kā arī iedziedājusi dziesmu Jura Kursieša filmai “Modris”.

”..Mūzika ir ļoti svarīga manas dzīves sastāvdaļa un tāda tā ir bijusi vienmēr – tā ir mana kaislība un mīlestība, tādēļ esmu ļoti priecīga par ikkatru iespēju iepriecināt klausītājus ar jaunām dziesmām un koncertiem, jauniem ierakstiem un video. Eksperimentēšana ar melodijām un vārdiem, radot jaunas dziesmas, man ir salīdzinoši jauna pasaule – pie savu oriģināldziesmu rakstīšanas esmu nonākusi tikai nesen. Dziesmu komponēšana pie klavierēm man ir maģisks mirklis, kurā es nekad nezinu, kāds būs rezultāts, kur un kad šī dziesma jau iespējams drīz izskanēs. Un ikkatrs iepriecināts klausītājs, kurš atzinīgi novērtē dziesmu, ir vislielākais gandarījums man, kā izpildītājai un dziesmu autorei, jo tad zinu, ka domas un sajūtas, ko esmu ielikusi dziesmā, ir sasniegušas Klausītāju sirdis!..”