Laika Upe – Debess puses

Laika Upe – Debess puses

08.01.2019

 

Grupā Laika Upe ir apvienojušies pieci jauni un talantīgi mūziķi ar mērķi sasniegt mūzikas virsotnes gan Latvijā, gan ārpus tās. Supernova 2019 ir pirmais konkurss, kurā piedalās grupa savu 2 gadu pastāvēšanas laikā.

Katrs grupas dalībnieks ir ļoti atšķirīgs, un tieši tas vieno visus kopā un veido grupas harizmu. Optimisms ir grupas devīze un ceļvedis turpmākajiem darbiem un sasniegumiem, un tieši mūzika ir veids, kā to sniegt arī klausītājiem.

2018. gada vasarā grupa publicēja savu pirmo singlu “Debess Puses” un turpina strādāt pie jaunām dziesmām, kā arī ir gatava jauniem izaicinājumiem. 2019. gada 2. februārī grupa piedalīsies Supernova 2019 pusfināla, kurā iekļuva ar savu oriģināldziesmu “Listen To The Way That I Breath”.

Dziesma stāsta par to, ka tajā brīdī, kad mēs satiekam kādu svarīgu cilvēku mūsu dzīvē, ap mums veidojas cita pasaule uz uztvere par to. Divu cilvēku attiecības, kāpumi un kritumi.

Dziesmas tapšana – dzejnieks Emīls Buiķis sadzirdēja mūsu mūziku un vēlējās ar mums sadarboties, uzrakstot tekstu šai dziesmai. Lasot vārdus, viegli tapa arī mūzika un melodija kopā veidojot “Debess Puses.”