Laura Lauze – Par mums

Laura Lauze – Par mums

20.10.2020

Vārdu un melodijas autore Laura Lauze

Laura Lauze, īstajā vārdā Laura Grundmane, ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas absolvente, taču pirmie soļi mūzikā jau sperti krietni agrāk. Pirmais dziedātājas singls “Bīstami vēlu”, kas tapa sadarbībā ar Ed Rallidae, bija kā iznākšana ārpus komforta zonas – no akadēmiskās uz populārās mūzikas žanru.
“Šis ir mans pirmais muzikālais darbs, kuram gan vārdi, gan melodija ir manis radīta. Esmu ļoti priecīga par gala rezultātu un to, ka tagad dziesma būs pieejama maniem klausītājiem! Kā arī no sirds esmu pateicīga visiem, kas piedalījās, lai šī dziesma nonāktu līdz finiša taisnei un būtu gan ausīm, gan acīm baudāma.”
Singls tika radīts sadarbībā ar jau zināmiem māksliniekiem – Ed Rallidae jeb Edvardu Griezi, kas palīdzēja tapt dziesmas aranžijai un producentu Robertu Pētersonu.
Kopā ar dziesmu klajā laists arī dziesmas videoklips, ko mūziķe veidojusi kopā ar operatoru Kasparu Beinaroviču, ar kuru jau iepriekš bijusi sadarbība, un SIA Certes – kas nodrošināja tehnisko atbalstu.

“Dziesma ir par to, ka dzīvē ne vienmēr viss notiek kā filmās un pasakās, cilvēki mēdz kļūdīties, bet no tā nav jābaidās – ir jāprot dot otru iespēju un piedot.”