Lauris Neilands – Plašās Debesis

Lauris Neilands – Plašās Debesis

13.06.2017

Dziesmu izpilda un mūzikas autors: Lauris Neilands,
Vārdu autors: Laimonis Rogs
Aranžija: Kaspars Maks

Esmu Lauris Neilands  – mūziķis no Gulbenes, man ir 19 gadu, ar mūziku esmu pazīstams jau kopš 3 gadu vecuma piedaloties dažādos konkursos gan kā solists (Nāc Sadziedāt, Eņģeļu Balsis, YLR Zvaigzne, u.c.), gan arī ar popgrupu. Pabeidzis Gulbenes mūzikas skolu kā pianists. Un kā balles un svinīgu pasākumu mūzikants darbojos kopš 2015. gada pavasara. Viens pats un tikai ar savu instrumentu (klavieres). Kā aizsāku? Vienmēr iekšējais sapnis bija kļūt par balles mūzikantu, radīt pašam un izpildīt citu mākslinieku dziesmas, un te pēkšņi pēc dažiem pasākumiem man saka – Lauri, mēģini uzspēlēt balli pēc izlaiduma (ne mana), toreiz uztraukums liels, ne zini kā rīkoties ar dejojošu publiku, ne zini ko īsti pateikt starp dziesmām, tomēr pie darba pielikts, pašam jau gribējās piepildīt sapni, un kaut kā jau sakautrējies galā tiku, un tad jau pēc tam sāka aicināt uz dzimšanas dienām, citiem pasākumiem un tā arī viss aizsākās un nu mans hobijs ir kļuvis par ikdienu, kuru ir viegli apvienot ar mācībām.
Pirmo dziesmu izlaidu 2016. gada pavasarī, dziesma “Par Ceriņiem”, un nebiju gaidījis tik patīkamu atbalstu no sev tuvajiem, sapratu, ka ir jāturpina tas, kas iesākts, un tad nu ar tādu pus gada pauzīti 2017. gada sākumā sarakstīju melodiju dziesmai “Plašās Debesis”.

Pats ceru, ka klausītājiem patiks, un tas mērķis ir ne tik liels parādīt sevi publikai, bet gan parādīt to, ka starp mums ir arī jauni cilvēki, kas ir spējīgi ko darīt, un, ka nekas nav neiespējam, vajag tikai censties un darīt, tad arī viss izdosies.
Radījis neesmu daudz, bet pats varu teikt tā, ka esmu tikai uz mūzikas taciņas sākuma, un priekšā vēl tāls ceļš ko iet, galvenais ir nepadoties un turpināt iesākto!

Dziesma “Plašās Debesis” tika ierakstīta pirms aptuveni 4 mēnešiem, janvārī, bet līdz šim tā arī nav publicēta plašākai publikai.