Līga Reņģe – Time to be Alive

Līga Reņģe – Time to be Alive

31.03.2020

Līga Reņģe: „Dziedu 3 ar pus gadus. Vadu ansambli un jauniešu vokālo grupu. Pagājušā gadā piedalījos X Faktors TV šovā, pabiju uz krēsla, saņēmu pozitīvus komentārus no žūrijas un lielu skatītāju atbalstu. Netiekot tālāk šovā, izveidoju grupu CAband- Challenge Accepted un mēģinājām savu veiksmi vēlreiz. Ikdienā uzstājos kopā ar vīru dažādos pasākumos. Vīrs (Ivars Reņģe) spēlē klavieres, bet es dziedu. Rakstu savas dziesmas – latviešu, krievu un angļu valodā, tādā veidā izliekot savas domas un sajūtas uz papīra, jo ne vienmēr izdodas izteikties sarunvalodas terminiem.

Dziesma “Time to be Alive” ir pirmā dziesma, kuru esmu ierakstījusi studijā. Tā ir pilnīgs manu pārdomu atspoguļojums, jo man, kā kautrīgam cilvēkam, bet ar lieliem mērķiem, ir diezgan grūti saņemties, lai īstenotu savus kvēlākos sapņus. Ar šo dziesmu vēlos iedrošināt arī citus sākt dzīvot, sekot saviem sapņiem, neskatoties ne uz ko. Varbūt pārstāt vienkārši eksistēt un gaidīt brīnumu, bet pieņemt to, ka katrs pats par sevi mēs jau esam īsts brīnums. 

Dziesmu producēja Armands Varslavāns. Ņemot vērā to, ka šī ir mana pirmā pieredze darbam studijā, ar Armandu ātri atradām kopīgu valodu un dziesmas tapšanas process bija kā svētki, kas lika atkal un atkal dungot..It’s time to be alive!”

https://www.youtube.com/watch?v=mtdGDuN3TaY