Liktenīgais – Lapa vējā, duncis mugurā

Liktenīgais – Lapa vējā, duncis mugurā

13.11.2018

Mūzikas un teksta autors Pauls Iklāvs.

Apvienībā darbojas divi jaunie aktieri: Toms Veličko (Jaunais Rīgas teātris), Pauls Iklāvs (Valmieras Drāmas teātris) Paralēli tam veidojam dažādus video projektus, kuri ir rezultējušies mūsu apvienības video klipos. Grupa ”Liktenīgais” radās 2017 gada martā, iespaidojoties no dažādiem Latviešu šovbiznesa spīdekļiem kā Andris Kivičs, Lauris Reiniks utt, bet pats pats galvenais kas jāpiemin ar ”Liktenīgais” visas kompozīcijas ir radušās viegli ironizējot par LV šovbiznesa galveno dziesmu tēmām. Visi vienmēr apskata dziesmu tēmās ”ak šīs pamestās, sirdi salauztās meitenes”. Apvienība ”Liktenīgias” savās ķompozīcijās uz šīm sirds sāpes problēmām skatās no vīriešu skatu punkta. Arī vecis raud, arī vecim ir grūti, kurš atbalstīs vīrieti, kad viņam būs salauzta sirds vai citas dievišķas problēmas! …definīcija kas ir Liktenīgais- cilvēks kurš cieš tāpat kā citi, bet vienīgais kurš uzdrošinās par to runāt..

„Lapa vējā, duncis mugurā” ir pati pirmā kompozīcija no apvienības, kas tapa kad tikko izjuka attiecības vienam no grupas dalībniekiem. Šī kompozīcija ir visu vīriešu manifests, par to ja jums sāp, par to nedrīkst klusēt!
Dziesma tapa ļoti ātri, un lirikas ko var dzirdēt komponistam bija jau -krājušās- visu viņa attiecību laiku! Dziesma ir veltījums, tiem draugiem kuriem attiecības viss ir kārtībā, bet kuru draugu lokā ir kāds pamests puisis, kuram ir nepieciešams draudzīgs atbalsts no līdzcilvēkiem. Dziesmas iecere arī , brīnišķīgi, atspoguļota video klipā, kurā noraudājies vīrs brauc ar pietiekami advancētu “Jaguāru” un  meklē savu patieso ”ES” strap LV seriālu daiļavām! Varu pieminēt, ka šī ir apvienības populārākā dziesma!