Liktenīgais/Zeme – Manam sunim šodien dzimšanas diena

Liktenīgais/Zeme – Manam sunim šodien dzimšanas diena

12.05.2020

Mūzikas autors: Liktenīgais/Zeme
Teksta autors: Liktenīgais

Apvienībā darbojas divi jaunie aktieri: Toms Veličko (Jaunais Rīgas teātris), Pauls Iklāvs (Valmieras Drāmas teātris) Paralēli tam veidojam dažādus video projektus, kuri ir rezultējušies mūsu apvienības video klipos.

Grupa ”Liktenīgais” radās 2017 gada martā, iespaidojoties no dažādiem Latviešu šovbiznesa spīdekļiem kā Andris Kivičs, Lauris Reiniks utt, bet pats pats galvenais kas jāpiemin ar ”Liktenīgais”
visas kompozīcijas ir radušās viegli ironizējot par LV šovbiznesa galveno dziesmu tēmām. Visi vienmēr apskata dziesmu tēmās ”ak šīs pamestās, sirdi salauztās meitenes”. Apvienība ”Liktenīgias” savās ķompozīcijās uz šīm sirds sāpes problēmām skatās no vīriešu skatu punkta. Arī vecis raud, arī vecim ir grūti, kurš atbalstīs vīrieti, kad viņam būs salauzta sirds vai citas dievišķas problēmas!
…definīcija kas ir Liktenīgais- cilvēks kurš cieš tāpat kā citi, bet vienīgais kurš uzdrošinās par to runāt..

Dziesma ir veltījums visiem dzīvnieku saimniekiem, kuri priecājas un dzīvo līdzi saviem labākajiem draugiem, tāpat kā saviem ģimenes locekļiem. Tik daudz dziesmu ir sarakstītas savām mīļotajām, saviem mīļotajiem, par mīlestību, par naudu, seksu, narkotikām, bet tik maz skaņdarbu ir izveidoti saviem mājdzīvniekiem. Tāpēc Liktenīgais kopā ar jaunu, radošu mākslinieku ”ZEME” ir izveidojis kompozīciju tieši cilvēku labākajiem draugiem – saviem mājdzīvniekiem.