Linda Maseļune – Brīvība

Linda Maseļune – Brīvība

05.04.2016

Teksts – Linda Maseļune

Mūzika – Linda Maseļune un Jānis Ķirsis

Aranžējums un apstrāde: Jānis Ķirsis

Ja kādam rodas šaubas par dažādu nozaru savienošanu, Linda ir lielisks piemērs, kā piepildīt dzīvi ar dažādību. 2011. gadā uzsāktās studijas RTU, Lindai ir vainagojušās ar ārējās struktūrvienības vadītāja kvalifikācijas iegūšanu. Paralēli studijām, Linda ne vien strādāja, bet arī cītīgi rakstīja dziesmas, lai tagad ar tām nesteidzīgi iepazīstinātu tuvākus un tālākus paziņas, jebšu mūzikas cienītājus. 2015. gada decembrī izdeva savu pirmo dziesmu “Es Tevi Gribu”, kas ir ierakstīta duetā ar aktieri un operdziedātāju Juri Jopi.

Vienam sports, otram fizika, trešajam pavisam kas cits, bet Lindai tā ir mūzika un nevis vienkārši mūzika, bet mūzika no sirds. Viņa komponē un dzied, lai justos laimīga, un priecājas vēl vairāk, ja ar savu mūziku spēj iedvesmot un iepriecināt vēl kādu bez sevis. Patīkamu klausīšanos.

Dziesmas “Brīvība” stāsts ir par mūžīgo egoisma nepiesātinātību, kas neļauj cilvēkiem novērtēt to, kas jau ir dots. Dziesmas “nebeidzamais stāsts”  par vērtīguma apjausmu tikai brīdī, kad tas ir neatgriezeniski zudis. Tāpēc ar šo dziesmu, Linda aicina klausītājus būt pateicīgiem par to, kas viņiem ir dots, pirms viņi no tā atsakās.