Loreta Māliņa – Tu vēl būsi mans draugs

Loreta Māliņa – Tu vēl būsi mans draugs

08.09.2020

Mūzika – Loreta Māliņa
Vārdi – Jānis Niedra

Loreta Māliņa – 18 gadus jauna mūziķe no Madonas.
Lai gan Loretas muzikālās spējas atspoguļojušās jau skolas korī un ansambļos, tomēr aktīvas muzicēšanas gaitas sākušās 2015. gadā. Gadu gaitā Loreta piedalījusies dažādos mūzikas un talantu konkursos un koncertos, kā arī savos solo koncertos. Radīt un muzicēt jauno mūziķi Loretu visvairāk iedvesmo jau pieredzējuši mūziķi – Aija Andrejeva, grupa Blue Jean Serenade, Elizabete Gaile, grupa The Sound Poets, grupa Astronout, kā arī atbalstītāji, draugi un ģimene.
“Man ir sajūta, ka nevis eritrocīti, bet gan notis ir tās, kas sastāda lielāko daļu manu asiņu. Tā mani gan papildina, gan liek sevi iepazīt no jauna un pavisam neparasta leņķa. Ja ne dziedu vai spēlēju, tad pilnīgi noteikti klausos, jo nespēju iedomāties mirkli, kurā mana ikdiena nesastaptos ar mūziku. Jā, ja no visām pasaules krāsām man jāizvēlās mana mīļākā, tad es bez šaubām izvēlos mūziku!”

Dziesma “Tu vēl būsi mans draugs” ir jaunās mūziķes Loretas pirmais singls. Šīs dziesmas vārdi katram liek aizdomāties par kādu īpašu cilvēku viņu dzīvē, par rūpēm un emocijām, kuras sagādā draudzība. Dziesmas noskaņa ir mierīga un saviļņojoša, tā ir kā radīta vēlām vakara stundām saulrietā kopā ar draugiem, un, protams, ne tikai…