Lūcija Sičevska – Pamira kalni

Lūcija Sičevska – Pamira kalni

09.03.2021

Mūzikas un vārdu autore – Lūcija Sičevska
Dziesmas producente Lolita Fussa (MellowTone)
Back vokāls  Melisa Votinova (Mel)

Dziesmas autore uz izpildītāja esmu es, Lūcija Sičevska.
Ikdienā spēlēju ģitāru, dziedu un darbojos vairākās radošajās sfērās.
Savā mūzikā mākslu satuvinu ar parastu ikdienu. Tajā ir mirklis. Ne vienmēr tas attēlots romantiski skaists, bet vienmēr patiess. Tās ir emocijas un to dažādā daba, ietērpta vārdos un mūzikas skaņās. Dziesmu vārdi ir emocionāla dzeja, kurā dažkārt ir dzirdamas atsauces uz populāriem darbiem un citu autoru dzeju.
Dziesma “Pamira kalni” tapa mirklī. Instagram storijā pārpratu kāda cita lietotāja nošēroto atskaiti par ceļojumu uz Pamira kalniem – šos vārdus “pamira kalni” izlasīju kā metaforu, kura mani tā aizkustināja, ka radās šī dziesma. Dziesma ir stāsts par brīžiem un pārdzīvojumiem, kuri tik ļoti satricina mūs, ka liekas, ka dzīve ir uz laiku ir apstājusies un pamirusi. Kad kļūst smagi palikt pašam ar sevi.
Pamira kalni. Mēs katrs tur esam bijuši. Uz mirkli vai uz daudziem mirkļiem. Tad šķiet, ka domas nekad nebeigs tīties ap to cilvēku, ap notikumu, kuru labāk gribētos vienkārši izdzēst. Varbūt vērst par labu vai kā citādi mainīt…
Tad paiet laiks un sāc saprast, ka gluži kā māls reiz, toreiz tiki apdedzināts, lai kļūtu stiprāks, lai pārtaptu un dzīvotu citādi. Tad pēkšņi tas kļūst par labāko, kas vien varēja notikt.