MAASA – Vilcienos

MAASA – Vilcienos

30.08.2022

Dziesmas un teksta mūzikas autore ir MAASA (Paula Pētersone)

MAASA jeb īstajā vārdā Paula Kristiāna Pētersone klausītāju vērtējumam nodod savu jauno dziesmu ”Vilcienos”, kas ir pirmais singls no mākslinieces topošā minialbuma.
Paula Pētersone ikdienā ir radošo tekstu autore reklāmas aģentūrā, kā arī piedalās dažādos citos radošos projektos un pagājušogad debitējusi arī kā mūzikas videoklipa režisore grupas “The Coco’nuts” dziesmai “Getting Dark”. Lai gan Paula visu mūžu ir dažādos veidos saistījusi mūzika – viņa ir dziedājusi korī un vokālajā ansamblī – nopietnāk tai ir pievērsusies tieši pandēmijas laikā, kad sākusi veidot populāru dziesmu, piemēram, “Kurtizāņu ugunskurs”, elektroniskās kaverversijas un arī savu oriģinālmūziku. Pašlaik Paula kopā ar domubiedriem strādā pie sava pirmā EP jeb minialbuma latviešu valodā, kas gaismu varētu ieraudzīt šī gada rudenī vai ziemā.

Dziesmas producents un mix/master autors ir Edvards Broders. Edvards Broders ir mūziķis, komponists un producents, kurš šobrīd darbojas mūzikas grupā “The Bad Tones” un rakstījis skaņu celiņus filmām “Izmisums”, “Apgāztā Mēness zīmē”, kā arī izdevis savu EP. Ierakstā piedalījies arī bundzinieks Artūrs Strautmanis, kurš pašlaik muzicē grupās “The Coco’nuts” un uzstājas kopā ar “Būū”.

“Rīga – Melluži ir vilcienu maršruts, kurā esmu braukusi neskaitāmi daudz reižu. Ziemās, vasarās, rītos un vakaros Un, gan padsmit gados, gan pieaugušā vecumā, lai kādi būtu apstākļi un laikapstākļi, galapunktā mani vienmēr sagaidīja vectētiņa auto gaismiņas, kas iemirdzējās, samīļoja un aizveda no stacijas mājās. Līdz pagājušajā oktobrī gaismiņas izdzisa. Šo sāpi un saldsērīgo smeldzi ieliku dziesmā un kopā ar Edvardu Broderu to audiāli ietērpām un esam gatavi nodot klausītājiem. Ceru, ka dziesma būs kā silts un nostaļģisks apskāviens šajos laikos, kad visapkārt ir tik daudz skumju un skaistuma reizē”, par dziesmu stāsta MAASA.
Dziesmas ieraksts un pēcapstrāde tapusi sadarbībā ar producentu un skaņu režisoru Edvardu Broderu. Dziesmas ierakstā piedalījies bundzinieks Artūrs Strautmanis.
Dziesmas videoklips filmēts dziedātājas vecvecāku mājas pagalmā Mellužos. “Vilcienos” ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.