Madames – Summer Night

Madames – Summer Night

21.06.2016

Dziesmas autori – Nauris Seisums, Māra Katarska, Monta Ķimene
Repa daļa – Ronalds Aumeisters
Producenti – Ēriks Aišpurs, Aleksandrs Volks
Madames – Māra Katarska un Monta Ķimene esam jauns projekts

Abas izdomājām, ka vēlamies kopā sadarboties un būt uz vienas skatuves, jo arī ārpus šī projekta, esam draudzenes jau gadus 8. Iepazināmies Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolā džeza un populārās mūzikas nodaļā. Tajā laikā arī radās pirmie soļi darbojoties kopā. Taču tā sanāca, ka vairāk darbojāmies katra par sevi atsevišķi.

Tad nu sākot domāt ar ko sākt, kā sevi parādīt, sākām meklēt iespējas. Katra atsevišķi esam jau darbojušās dažādos projektos, TV šovos (O-kartes skatuve, Koru kari), bet beidzot esam nolēmušas kāpt uz skatuves kā duets Madames.

Nauri Seisumu (producents) Māra jau kādu laiciņu pazina. Sazinājāmies un tā viss aizveda mūs uz Jaunogres studiju, kur iepazinām arī Ēriku Aišpuru (producents) un sākām darboties. Pateicoties šiem puišiem, šī dziesma arī ir tapusi. Klāt vēl pieaicinājām reperi EXPSR (Ronalds Aumeisters), kurš, mūsuprāt, ir daudzsološs Latvijas reperis. Dziesmai paredzēts arī videoklips, kuru filmēs Montas brālis Roberts Ķimenis.

Mūsu mūzikas stils pop/dance.

Šobrīd strādājam arī pie nākamās dziesmas.

Šī ir mūsu pirmā kopdziesma ar kuru vēlamies sevi iepazīstināt. Mūzika nāk no sirds un patiesām emocijām. Arī šī dziesma radusies patiesu, burvīgu brīžu iespaidos. Ar dziesmu vēlamies cilvēkiem radīt noskaņu, kurā baudīt lieliskus brīžus, priecāties par mirkļiem. Izbaudīt vasaras nakti šeit un tagad. Ceram,ka jūs sajutīsiet..