Madara Dzintara – Elpo viss

Madara Dzintara – Elpo viss

05.07.2016

Teksta, mūzikas autors: Madara Dzintara-Pluša
Kahons: Gita Strazdiņa
Ģitāra: Artūrs Dzintars

Madara Dzintara-Pluša dzied Rīgas Gospelkorī un dažkārt arī citos muzikālos projektos, šopavasar piedalījusies Ghetto Faktors konkursā, kas devis iedvesmu turpināt. Artūrs ir no grupas The Black Pockets, bet Gita spēlē arī grupā Strāla.

Tādā pat akustiskā sastāvā, visi trīs – Madara, Gita un Artūrs, ik pa laikam uzspēlē jau pāris gadus, bet pilnā sastāvā ar grupu Happy Family uzspēlē saviesīgos pasākumos.

Madara jau senāk rakstījusi dziesmām tekstus, bet pagājušajā gadā sapratusi, ka ir jāraksta arī pašas dziesmas. Tā nu lēnām top pirmais akustiskais minialbūms ar Gitas un Artūra palīdzību, kurš cerams ieraudzīs gaismu šā gada nogalē.

Esot šajā dzīvības pilno un silto nakšu laikā, vēlējos nodot klausītājiem pirmo dziesmu “Elpo viss” no gada nogalē gaidāmā akustiskā minialbuma “Ūdens”.
Dziesmas doma ir balstīta uz siltas vasaras nakts sajūtu. Tādas naktis mums Latvijā ir retas, tādēļ jo īpašas, tajās gribas priecāties, dejot un dziedāt līdz rītm. Ar tādām naktīm gribas saplūst vienā ritmā, elpot līdzi. Dziesmā vēlējos radīt vienkāršības, tīrības un latviskuma sajūtu.