Madara – Rains

Madara – Rains

04.07.2017

Dziesmas un teksta autore Anna Madara Pērkone

Es esmu Anna, soliste un keytāra Amsterdamas grupā, “MADARA”.
Mēs savu mūziku dēvējam kā “elektronisku, sapņainu un tropisku popu, kamēr tajā pašā laikā, mēs spēlējam dažādus, sarežģītākus ritmus, kurus mēs apvenojam ar manām elektroniskajām keytāras skaņām.

Dziesmas tapa jau kad mācījos mūzikas skolā Saulkrastos, dziedāju skolā, dziedāju konkursos. Bet tad notika tā, ka aizbraucu mācīties uz Nīderlandi arī ar ieceri sākt savu grupu. Sākumā bija džezs, dziedāju bāros, iemīlējos ģitāristā, bet kaut kā ar grupu galīgi negāja. Tad aizbraucu uz Austrāliju, tur sanāca spēlēt latviešiem un sapratu, ka viss ko man vajag ir grupa, kas paliek.

Atbraucu uz Amsterdamu, sāku rakstīt dziesmu pa dziesmai, sākumā viena pati visu sataisīju, lai ir ko parādīt, tiem, kurus gribu grupā.

Tad Amsterdamas konservatorijā atradu Diego (basistu), un viss sākās.

Dalījāmies ar Radiohead gabaliem, trakiem ritmiem, kaifojām pie The XX un sapratām ka jāmeklē pārējie. Vēlāk mums pievienojās Nīderlandiešu ģitārists kuram skapī ir vairāk tropisku kreklu nekā ģitāras efektu, savukārt bundzinieki mums ir mainījušies gandrīz vai katrus trīs mēnešus.

pēc gada ilgiem meklējumiem, mēs atradām Enea- Šveiciešu bundzinieku kuram ir pašam sava studija, un māja, uz peldošas laivas Amsterdamas centrā. Tā, tad arī tagad ir mūsu vietiņa- tur mēs ierakstam un peldam.

Dziesmu tapšanas process kļuva daudz savādāks: es sarakstu melodiju, tad mēģinu ar puišiem, viņi pieliek klāt savus instrumentus, tad es aizeju mājās, pagaidu līdz riet saule, un sarakstu vārdus. Spēlējam jau divus gadus, bet jāsaka, ka darbs ir apjomīgs. Pašlaik tieši trīs dienas nedēļā, no rīta līdz vakaram, mēģinam, ierakstam, gatavojamies un rakstam.

Septembrī, mēs dosimies mēneša ilgā tūrē uz Kolumbiju- apciemot mūzu basģitārista dzimto zemi, bet vēl jo vairāk, spēlēt dažādās vietās un par to visu taisīt dokumentālo filmu. Pašlaik gatavojamies, ierakstam un filmējam, tepat, Amsterdamā un plānojam uztaisīt mazu mazu tūri, arī uz Latviju.

Te mēs https://www.youtube.com/watch?v=2nNgczA95Ks&t=17s