Maia – Svaigs gaiss

Maia – Svaigs gaiss

27.06.2017

Mūzikas un vārdu autore ir Maia

Es esmu meita, sieva, mamma, darbiniece, draudzene. Sirsnīga, skaļa, aizrautīga, neērta, noslēgta, maiga un trausla, stipra, pat aukstasinīga un saudzējama reizē. Tāda pati, kā Tu. Arī man ir noslēpumi, arī man trūkumi, arī es varu izstarot dievišķīgu pievilcību, kad zinu, ka izskatos labi, arī es reizēm visu sūtu pie velna, bet visbiežāk tomēr tieku ar visu galā. Un mūzikā mani vada vēlme izstāstīt manu stāstu.

Tas būs stāsts par iekšējām pasaulēm un stiprāko spēku, kas tās spēj vienot – mīlestību. Mīlestību pret sevi un pret citiem, pirmkārt jau savu ģimeni. Es nekur nesteidzos. Vēlos radīt paliekošu mūziku ar jēgpilnu stāstu. Un būšu bezgala priecīga, par katru, ko tā uzrunās. Katrs skaņdarbs ir tikai nodaļa un nākotnē ceru tās apkopot grāmatās”.

Dziesma Svaigs Gaiss nav jauna, tā 2009.gadā jau ierakstīta Maia’s Marvellous sastāvā, tomēr pēc 8 gadiem tā vēlreiz  ierakstīts no jauna: “Pirms pāris mēnešiem, kādā vakarā kopā ar vīru, pārskatot vecos Maia’s Marvellous ierakstus un video materiālus, uzdūrāmies dziesmai Svaigs Gaiss. To noklausoties, sapratu, ka, lai gan sacerēta pirms vairāk kā 8 gadiem, tā ļoti sasaucas ar manām sajūtām vēl šodien, tuvojoties mūsu 7.kāzu jubilejai un ir pelnījusi atdzimšanu”, stāsta Maia, “Šī dziesma ir veltīta manam vīram un mūsu ģimenei, kā vairākumā manu skaņdarbu. Mana mūzika ir kā mūsu ģimenes albums. Dziesmas stāsta per reāliem notikumiem reālā laikā un vietā. Visi tēli ir īsti”.