Mani Mākoņi – Vēlējums

Mani Mākoņi – Vēlējums

24.05.2016

Mūzika – Māris Lāpāns
Vārdi – Māris Lāpāns

Dagmāra Laicāne –vokāls
Ģirts Ripa – taustiņinstrumenti
Dāvis Lāpāns – sitamie instrumenti
Aldis Prancāns – saksofons
Miķelis Pirksts – elektriskā ģitāra
Guntars Ločmelis- akustiskā ģitāra
Arnis Prancāns – basa ģitāra
Māris Lāpāns- idejiskais līderis

Grupas „Mani Mākoņi” pirmssākumi  meklējami 2001. gadā.
Tā ir Balvu puses muzikantu-draugu apvienība, kas pa reizei sapulcējas, lai nedaudz uzspēlētu sava prieka pēc vai arī kādā saviesīgā pasākumā, ja rodas iespēja.
Vairāk grupa ir darbojusies kā pavadošais instrumentālais ansamblis dažādos Balvu puses sarīkojumos – Šaicāna piemiņas koncerts, Līgo svētku uzvedumi Balvos, Lizumā,  koncertā „Osvaldam 20”  festivālā Osvalds u.c.

Pēdējā laikā mūziķi ir mazliet pastrādājuši studijā un  ieskaņojuši dažas dziesmas kopā ar jauno solisti Dagmāru Laicāni.  Dagmāra plašākai sabiedrībai varētu būt pazīstama no LNT dziedošo ģimeņu šova raidījumiem, kā jaunākā dalībniece Laicānu dziedošajā ģimenē.

Māris par sevi: Savā no pamatdarba brīvajā laikā es nodarbojos ar dažādu pasākumu organizēšanu, nedaudz arī ar teātra režiju. 2011. gadā iestudēju dzejas izrādi „Mēs uzcēlām pili…” , kur pamatā bija  Tjunīša dzeja un manas (Māra Lāpāna) dziesmas. Dzejas  fonā uz ģitāras spēlēju dažādas  tēmiņas kas ienāca prātā. Viena no šīm tēmām vēlāk kļuva par iedvesmas avotu dziesmai Vēlējums.

„Vēlējums” ir viena no , pagaidām divām, ierakstītajām dziesmām.

Par dziesmu. Lai cik skumji nebūtu, bet pasaulē ir visai daudz negāciju. Daudzi no mums  tiecas sajust skaisto dzīvē, būt harmonijā paši ar sevi un apkārtni, bet bieži šīs, it kā vienkāršās lietas, ir visai grūti izprotamas. To arī gribam novēlēt – esiet vienkārši, patiesi un pozitīvi, neļaujiet sīkumos pazust patiesi svarīgām lietām, cieniet un mīliet viens otru.