Markševics, Stankevičs un Kubuliņa-Vilne – Saplīst skumjas

Markševics, Stankevičs un Kubuliņa-Vilne – Saplīst skumjas

28.04.2020

Dziesmas mūzikas autors ir Gints Stankevičs,
teksta autore ir Elīna Kubuliņa – Vilne,
izpilda Kaspars Markševics.

Kaspars Markševics – dziedātājs, Latvijas Bērnu bāreņu fonda vadītājs.

Gints Stankevičs – sadarbojies ar daudziem dziesmu autoriem un izpildītājiem, ir studiju ierakstu, aranžējumu un albumu producents.

Elīna Kubuliņa – Vilne – absolvējusi Smiltenes Centra vidusskolu, uzreiz pēc vidusskolas pabeigšanas iestājusies Transporta un Sakaru institūtā par vadītāju transporta un biznesa loģistikā. Vēlāk arī ieguvusi pedagoģisko un bibliotekāro izglītību. Jau daudzus gadus strādā Smiltenes vidusskolā par bibliotekāri. Papildus pamatdarbam darbojas bērnu brīvā laika centrā “Ligzdiņa”, kā arī organizē mākslas izstādes. Brīvajā laikā fotografē un raksta dzeju, kā arī dziesmu vārdus, ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar dažādiem mūziķiem. Izdevusi vairākas autorgrāmatas ar savu dzeju, ir Smiltenes novada dzejnieku dzejas kopkrājuma “Zied rudzupuķēs debesis” idejas autore un sastādītāja.

Dziesma “Saplīst skumjas” neparasta ar to, ka tapusi tikai stundas laikā no dzejoļa, kurš piedalījās rudens dzejas konkursā, uzvarot starp vairākiem simtiem citu iesūtīto dzejoļu. Mūziķi ar dziesmas vārdu autori iepriekš nebija pazīstami.