MARTA – Pulss

MARTA – Pulss

30.04.2019

Teksta un mūzikas autori: MARTA, Jānis Driksna, Jānis Eglītis
Producents: Kaspars Ansons

MARTA ir dziedātāja un dziesmu autore ar īpašu ķērienu uz atmiņā paliekošām melodijām. Būtisku lomu spēlē arī dziesmu teksti, ko rada priekšnoteikums rakstīt tikai jēgpilnu mūziku. Ieguvusi izglītību Londonas Mūzikas koledžā un atgriezusies Latvijā, viņa nu jau vairākus gadus darbojas pašmāju mūzikas industrijā, sasniedzot aizvien jaunas dzīves un skatuves virsotnes.

“Pulss” tapis dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE”. Dziesmas autori ir MARTA, Jānis Driksna (“My Radiant You”) un Jānis Eglītis, bet producents – Kaspars Ansons.
Jau nometnes laikā to atzinīgi novērtējuši gan pārējie tās dalībnieki, gan pašmāju un ārvalstu mūzikas eksperti. “Uzrakstīt dziesmu vienā dienā no nulles, turklāt kopā ar cilvēkiem, ar kuriem nekad iepriekš neesi strādājis, ir izaicinājums, bet tieši tāpēc tas ir tik vērtīgi. Šāda pieredze liek izkāpt no komforta zonas un palīdz iedarbināt smadzenes pavisam citā režīmā,” izjūtās par singla tapšanu dalās MARTA. Dziesmai izveidots arī teksta video, un tā pieejama izplatītākajās digitālās mūzikas straumēšanas vietnēs (YouTube, Spotify, iTunes u.c.).