Mārtiņš Īstais – Cilvēkceļš

Mārtiņš Īstais – Cilvēkceļš

28.03.2023

Dziesmas tekstu un mūzikas autors ir Martins Sobols (Īstais Martins)
Producents /Mix/master -Lieliskais Andris Šīrants
Aranźija -Andris Šīrants

Mārtiņš Sobols. Dzimis un audzis Latvijā-Liepãjã
Profesija -Engineer/Auto atslēdznieks/
Bruñojies ar dažãdãm smagās tehnikas licencēm.

Es sāku darboties ar mūziku šeit UK Birmingham pilsētā pirms apm.6 gadiem, uzsākot jaunas darba gaitas man beidzot parādījās laiks, ko veltīt savam hobijam, spēlējot dažādas kaverversijas no populăru mūziķu repertuăriem, Mūzika man bijusi tuva jau kopš mazām dienām. Tā vienkārši sēž manī, varen dikti patīk akustiskā ģitāra, tāpēc to arī mērķtiecīgi mācījos un uz tās šobrīd ari top pašu veidoti skaņdarbi!
Šobrīd jau piedalāmies, rīkojam un esam aicināti spēlēt dažādos pasākumos kopā ar līdzīgi domājošiem šeit UK, katru gadu atzīmējam “dzejas dienas” esam pabijuši uz vairākām skatuvēm.
Gan akustiskās versijās, gan pilnā grupas sastāvā.
Šķiet mūzika ir daļa manas dzīves un tā vienkārši atsakās mani pamest, arī es īsti šķirties nevēlos, kaut ikdienas maizes darbs mazliet traucē šim hobijam, tomēr tiekam galā ar to.
Esmu vēl žanru un stilu meklējumos, taču meklēju kaut ko, kas varbūt nemaz nav.
Vai arī atradīšu to.
Mērķis ir skanēt un meistarīgi labi skanēt .

Dziesma “Cilvēkceļš” tika uzrakstīta jau pagājušā gadā un manis uzskicēta akustiskajā versijā. Šogad sadarbojoties ar producentu, kā arī talantīgo mūziķi Andri Šīrantu.
Mēs uzbūrãm dziesmai jaudīgāku, interesantāku skanējumu,
Dziesma vēsta par mums cilvēkiem. Par to, ka katram mums ir kautkāds ceļš ejams. Arī es eju to ceļu, bet zeme zem kājām tā pati, tā ziedēja pirms mums, tā ziedēs pēc mums, tie putni, tie dzied bēdu nezinādami, arī mūsu senčiem tie dziedāja ,mums tie ir putni un tā it kā vieni un tie paši, tikai cilvēkã, tevī ejot šo ceļu viss mainās.
Protams ejot ceļu laiks tek līdzi, bet vēl ir saule, lietus un tãdas mazas laimītes mazliet ik pa līkumam, sirds priekam.
Teiksim likumsakarīgi tieši Raimonda Paula svētku mēnesī, Raimonda ceļu ir redzējuši, jutuši un klausījušies gandrīz katrs latvietis un arī ārpus Latvijas.
Laiks ir dārgākais, kas tev ir, tērē to prātīgi!