Mazirbe (pied. Uģis Točs) – Ar tevi

Mazirbe (pied. Uģis Točs) – Ar tevi

05.04.2022

Mūzikas autors ir Mārtiņš Pružinskis

.. “Mani sauc Mazirbe, īstajā vārdā Jānis Klucis. Nāku no maza ciema Ziemeļkurzemē, kurš tā arī saucas – Mazirbe. Jau kopš pamatskolas man ir paticis veidot mūziku. Šobrīd pēc studiju beigšanas esmu pagaidām palicis dzīvot Rīgā. Mūzika vairāk ir kā hobijs, jo lielāko daļu dzīves aizņem darbs teātrī kā arī brīvajā laikā darbojos improvizācijas teātrī Improzoo. Man vienmēr ir paticis aktīvs dzīvesveids, un par to arī ir dziesma. Gribēju ar to iedvesmot un enerģiski uzlādēt arī citus cilvēkus.”
Mazirbe ir viens no Latvijas reperiem, kuram bieži vien patīk izmēģināt jaunas skaņas un stilus. Taču lieta, kas pārsvarā caurstrāvo visus Mazirbes darbus, ir enerģija. Ikdienā izdod vairāk vai mazāk klasisku hip hopu, taču patīk arī eksperimentēt.

“Ar tevi” ir enerģisks un džezīgs hip hopa gabals.
Mazirbe un Uģis jau iepriekš vairākas reizes ir bijuši redzami kopā uz skatuves, spēlējot improvizācijas teātrī, tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka abi izpildītāji ir apvienojušies arī kopīgā dziesmā. Uģi bieži var satikt kāzās un citos pasākumos ar ansambli “Tandēms trijatā”, kura dalībnieks ir arī Mārtiņš Pružinskis, kurš ir izveidojis mūziku šai dziesmai. Kamēr lielākā daļa Mazirbes dziesmu vairāk tuvinās klasiska hip hopa skaņām, šajā dziesmā Mazirbe un Uģis nav baidījušies eksperimentēt un radīt jaunu skanējumu, kas apvieno hip hopu ar džezisko un pat teatrālo skanējumu.