Mazirbe – Tu man krīti uz nerviem

Mazirbe – Tu man krīti uz nerviem

04.09.2018

Grupas dalībnieki:
Džo (Rolands Ignatjevs) – Ar mūziku nodarbojas gandrīz visu mūžu un ir bijis saistīts ar vairākiem, pārsvarā roka, projektiem. Šobrīd visaktīvāk piedalās alternatīvā metāla grupā “Harta” kā basists. Bieži ir sastopams arī dažādos Rīgas bāros ar akustisko duetu “Two wize guys”.

Mazirbe (Jānis Klucis) – Repot sāka aptuveni 2003.gadā, bet aktīvāk darbojas tieši pēdējos 2 -3 gados. Ikdienā izdod vairāk vai mazāk klasisku hip hopu, taču patīk arī eksperimentēt. Interneta mūzikas veikalā www.bandcamp.com ir pieejami 5 Mazirbes albumi. 2017.gadā ar albumu “100 tonnas hip hopa” bija nominēts Zelta mikrofona balvai. Vienīgais albums, kas pieejams fiziskā formātā ir “Labāko dziesmu izlase 2008 – 2018”, kuru var iegādāties veikalā Hoodshop.

Kā radās dziesma:
Ar Džo esam pazīstami jau sen, bet nebijām tikušies apmēram 8 gadus. Taču kad atkal satikāmies sadarbība uzreiz izveidojās pati no sevis. Dziesmā ir sanācis ievīstīt hip hopu nedaudz roķīgās noskaņās.
Mazirbe rīkoja koncertu klubā Četri balti krekli 2018.gada pavasarī. Rolands bija ierakstījis piedziedājumu vienai Mazirbes dziesmai. Taču, lai nebūtu jāierodas uz koncertu tikai nodziedāt vienu piedziedājumu, nolēmām uztaisīt vēl kādu kopdziesmu. Tā kā laika nebija daudz pārveidojām kādu vecu Mazirbes dziesmu. Tā tapa repa akustiskā versija, kuru izpildījām koncertā, un to radījām ne vairāk kā 10 minūtēs, taču likās, ka izklausās ļoti labi. Arī koncertā dziesma radīja ļoti pozitīvu enerģiju klausītājos, tādēļ nolēmām dziesmu arī ierakstīt. Ikdienā abi radām mūziku, kas varbūt nav tā radio draudzīgākā, taču šī dziesma ir iznākusi savādāka, interesanta un nolēmām – ja patīk mums, kāpēc lai nepatiktu arī radioklausītājiem.