Mother of Pearl – Pēdējā stāvā

Mother of Pearl – Pēdējā stāvā

27.03.2021


Ar dziesmu “Pēdējā stāvā” sevi piesaka indie pop mūzikas grupa “Mother of Pearl”. Tās dibinātājs ir mūziķis Didzis Melderis kopā ar ģitāristu Kristenu Kupču, basģitāristu Edžu Korsaku un bundzinieku Mārci Brišku.
Didzis spilgti sevi pieteica raidījuma “X faktors” otrajā sezonā un kopš tā laika aizvien vairāk pievērsies mūzikai. 2020. gada Maijā izdeva arī savu debijas singlu “Tavos Matos”, kurš kļuva par “Priekšnams” Oktobra favorītu.
Didzis ir izveidojis savu indie pop grupu “Mother of Pearl”

“Pēdējā stāvā” stāsta par augstākajām cilvēka dzīves vērtībām, par to cik viss var kļūt auksts un tukšs, ja pazūd tas, kas ir pats galvenais-mīlestība,” atklāj Didzis Melderis.
Dziesmai tapis arī grupas debijas video.
“Dziesmas video tika filmēts rudenī, kad Latvijas daba atklāj pavisam citu krāsu paleti. Kopā ar operatoru izvēlējāmies vizuāli interesantas lokācijas, lai tās paspilgtinātu katru grupas dalībnieku. Video stāsts ir par 4 mūziķiem, kuri nolēmuši iet vienu ceļu,” stāsta videoklipa režisore Marija Migliniece.
Dziesma tapusi sadarbībā ar dzejnieku Emīlu Buiķi. Tās producents ir Jānis Aišpurs un tās ieraksts veikts “Hodila Records” un “The Sound Poets” studijās.
Videoklipu veidoja režisore Marija Migliniece un operators Daniils Pušpurs.