Mūūnskin – Will You

Mūūnskin – Will You

07.12.2021


Grupas pirmsākumi meklējami 2018.gada novembrī, kad grupas solists, ģitārists un basģitārists, kuri ir spēlējuši kopā citā grupā kopš 2013.gada, vēlējās uzsākt jaunu projektu. Neilgi pēc tam grupa vienojās par savu nosaukumu “Mūūnskin” un sāka strādāt pie sava oriģinālmateriāla. Grupa sastāv no četriem dalībniekiem:
1. Alans Broks – Solists. Kopš bērnības viņā radīja interesi dažādi muzikālie instrumenti. 14 gados nopirka savu pirmo elektrisko ģitāru, neilgi pēc tam arī sāka nodarboties ar dziedāšanu. Par iedvesmu bieži kalpo Džimijs Morisons, Skots Veilands un Elvis Preslijs.
2. Jevgēņijs Čehovs – Bundzinieks. Aizraujas ar bungām jau 12 gadus. Izlēma spēlēt bungas pēc tā momenta, kad bija aizgājis uz koncertu, kurā spēlēja kāda krievu rokgrupa, kuras nosaukumu vairs neatceras. Viss, ko atceras ir bundzinieka enerģija un spēlēšana, jo tieši tas bija tas, kas radīja viņā vēlmi spēlēt bungas. Pārsvarā aizraujas ar pop un rokmūziku.
3. Gļebs Borcovs – Basģitārists. Gļeba pirmā basģitāra bija dāvana no peldēšanas komandas biedriem, jo viņiem tieši bija izveidota grupa ar iztrūkstošo elementu – basģitāru. Kopš tā laika Gļebs ir spēlējis kopā ar grupas solistu visos projektos. Iedvesmu smeļas no daudz un dažādiem mūzikas žanriem, vienmēr ir atvērts eksperimentiem. Moto – “Always down for rock’n’roll”
4. Mārtiņš Zemturs – Ģitārists. Savu pirmo ģitāru saņēma kā dāvanu pēc 9.klases pabeigšanas, bet jau pirms tam bija domājis par ģitārspēles apgūšanu, jo vienmēr fascinējusi mūzika, kur skan elektriskā ģitāra. To vēl vairāk nostiprināja diena, kad Mārtiņš paņēma rokās sava klasesbiedra ģitāru un mēģināja kaut ko nospēlēt.

“Will You” ir dillema, iekšējs konflikts ar paša ego, par to, vai spēsi patiesi mīlēt cilvēku tādu, kāds tas ir. Bez nosacījumiem, necenšoties pielāgot un mainīt otru cilvēku savām egoistiskajām vajadzībām.
Dziesmas teksta un melodijas autors ir grupas solists. Šīs dziesmas melnrakstu uz mēģinājumu atnesa solists un pēc tam visa grupa pieslēdzās klāt. Katrs sāka likt klāt kaut ko no sevis.
Pie šīs dziesmas strādājām ilgi tādā ziņā, ka bija daudz pārtraukumu, kuros atlikām strādāšanu pie šīs dziesmas. Mums likās, ka tā varētu pārāk ļoti neiederēties mūsu repertuārā, bet pēc kādas ilgākas savstarpējās apspriešanās mēs sapratām, ka šo dziesmu varam izveidot tādu, lai tā būtu tāda kā maza atkāpe no pārējām EP dziesmām, kas ir mazliet smagākas.
Dziesmas iecere ir pavisam vienkārša – likt klausītājam aizdomāties par to, ka jācenšas mīļotos cilvēkus mīlēt tādus, kādi tie ir, jo, cenšoties tos izmainīt, viss var beigties slikti.