MYOR – Neaizej!

MYOR – Neaizej!

18.04.2023

Vārdi Marta Majore
Mūzika Marta Majore, Matīss Repsis
Bekvokāls Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris
Producents Matīss Repsis
Skaņas indžinieris Arnis Račinskis
Miksēja Jānis Šmēdiņš
Masterēja Jānis Šmēdiņš
Recorded PrimeTime studio Latvia, The Sound Poets studio
Klipa galvenie idejas autori kinorežisors Ivo Skanstiņš un Elvīra Blumfelde

“MYOR īstajā vārdā Marta Majore
ir mūzikas entuziaste, kura savu vārdu šajā pasaulē nes gan kā jaunā dziedātāja, dziesmu autore, gan arī kā DJ MYOR spēlējot privātus pasākumus un naktslokālos, gan darbojoties kā apģēbu modele Meksikā. Taču par visu vairāk viņa pati uzsver, ka viņas uzdevums caur mūziku ir nodot vēstījumu, kā uz delnas runājot par iekšējiem pasaulīgajiem procesiem mūsos katrā un visos kopīgi. Dažādie mākslinieciskie izpausmes veidi, kultūras dažādības ir tas, kas MYOR iedvesmo iedegties un radīt jauno.
MYOR piedāvā ne tikai kvalitatīvu oriģinālmūziku, bet ļauj sevi satikt un kustina cilvēku gurnus dažādās Rīgas izklaides vietās, kur uzstājas kā DJ MYOR ar izlasītiem DJ setiem.

Dziesmā “Neaizej” noteikti katrs atrod savu vēstījumu. Es gan neteiktu, ka tā ir dziesma, kas runā par jaunības aizgājušo mīlestību. Šī dziesma man radās laikā, kad pasaulē valdīja vīrusa izraisītais haoss un mēs katrs tik ļoti pieturējāmies pie tā, kas jau ir aizgājis. Pagātni, kuru nevar atgriezt, par nākotni, kura ir kā miglā tīts rīts. Cilvēki nespēja vairs saprasties, vienoties, katrs inviduāli piedzīvoja iekšējo kulminācijas eksploziju, kur mums vienkārši ir jāpadodas iluzionētajai nākotnei un jādzīvo šeit un tagad. mēs nezinām kā būs rīt, taču zinām, ka arī vakardienu vairs neatgriezt.
Dziesma caur cilvēkiem runā aizvien. Arī ap visu kas starp mums valda šodien.
Un pavisam interesantos veidos un mazos solīšos mana dzīve krustojās ar fantastiskiem, talantīgiem cilvēkiem, kuri palīdzēja manu sajūtu novest līdz galam.”