Nation Vibe – Code

Nation Vibe – Code

29.09.2015


Kristaps Zvanis (ģitāra/vokāls),

Kaspars Eglītis (bungas)

Viesturs Kalniņš (basģitāra).

Grupas dalībnieku muzikālās ietekmes ir meklējamas gan grunge, gan stoner rock, kā arī blūza un džeza lauciņos. Grupas kopējais skanējums ir mūsdienu rokmūzikai un grunge raksturīgā stilā ar stoner roka un blūzroka elementiem.

Lielākoties dziesmu teksti, kuru autors ir Kristaps Zvanis, ir angļu valodā, bet ieakstam tiek gatavotas arī dziesmas dzimtajā valodā, lai vieglāk uztveramā formā varētu paust savas izjūtas klausītājiem.

“Dziesma ir par to, ka cilvēki bieži nenovērtē savu pilsētu, valsti, kurā dzīvo vai arī ir spiesti to pamest. Par to, ka, mainot dzīvesvietu, tiek mainīts pats cilvēks. Taču kad vides maiņa jau ir notikusi tad bieži vien vairs nav iespējams atgriezties. Cilvēks ir spiests būt ne starp savējiem. Tās ir tukšas cilvēku čaulas, kas neatrodas tur kur grib būt un nedara to ko grib darīt. Dziesma ir par mūsdienu sabiedrību, kas pamazām degradējas. Ar katru dienu cilvēki paliek vienaldzīgāki. Arvien mazāk rūp ko kāds saka vai dara. Viņi gaida kaut ko, kas nenotiek gadiem ilgi. Taču viņiem gaidot, vienaldzība izraisa karus.”