NeimoM – On My Way

NeimoM – On My Way

31.10.2017

Dziesmas teksta un mūzikas autors ir Mārtiņš Neimanis.

NeimoM ir tā saucamais ”bedroom” projekts no Rīgas un piedāvā pirmo singlu ”On My Way”, no gaidāmā albuma ”Juku Gadi”. Stils ir kaut kur starp indie, pop, rock, psychedelic, electronic un noteikti lo-fi. Šī projekta galvenais vaininieks ir Mārtiņš Neimanis.
Par sevi Mārtiņš raksta: „Ar mūziku nodarbojos vairākus gadus, bet nekur tālāk par youtube un soundcloud vietnēm neesmu gājis. Pa lielam tas viss bijis hobija līmenī un tagad gribās mazliet nopietnāk. Visu komponēju, ierakstu, miksēju un producēju pats. Visas manas dziesmas ir 100% oriģināldarbs. 2017. gada augustā esmu ierakstījis albumu un esmu savācis cilvēkus, ar kuriem notiek mēģinājumi, jo gribās to visu spēlēt dzīvajā, parādīt cilvēkiem, utt. Viens pats to it kā arī varētu darīt, bet tas nav mans mērķis. Mērķis ir ar Grupu.

Singls ”On My Way” principā ir brīva vieta Jūsu iztēlei. Tai nav konkrēta vēstījuma, bet tā var aizsapņot Jūs. Dziesmas instrumentālis veidojies vienkārši džemojot kādā lietainā rudens dienā, bet vienkāršā lirika ir radusies esot pie stūres, braucot uz kādu mērķi, pieminot, ka ārā bijis drūms, auksts, smagnēji tumšs un lietains novembra vakars. Tā noteikti ir vairāk ”vaiba” mūzika . Tas viss saslēdzies kopā sintpopsīgā 80 gadu skanējumā. Ieraksts tapis guļamistabā, mājas apstākļos un pats mākslinieks ir miksējis un producējis dziesmu. ”On My Way” ir pirmais singls no albuma ”Juku Gadi”, kurš, visticamāk, nāks klajā ziemā.”
Vēl te vēlos pieminēt, ka šī dziesma noteikti neieskaņo albuma kopējo skanējumu. Albumā būs dažādas dziesmas, bet to visu kaut kas caurvij un padara kopīgu.
7. Albumu rakstu viens pats.
8. Iepazinos. Vienīgi jāpiemin, ka singls jau ir izskanējis Radio Naba, ”Top10lv” ietvaros un ”Mūzikas Sirds” raidījuma ietvaros 6. oktobrī, 2017.