Nora Anna – Over The Moon

Nora Anna – Over The Moon

30.06.2020

Nora Anna ir solo izpildītāja, bet pārsvarā uzstājas ar ģitāristu Vilu Lūmu (Will Looms), kurš arī ir šīs dziesmas producents.
Dziedātāja un dziesmu autore (pilnais vārds – Nora Anna Geidmane), kas nesen pabeigusi studijas Anglijā un tur arī turpina savas mūzikas karjeras gaitas, uzstājoties gan ar pašas komponētām dziesmām, gan ar džeza repertuāru. Nora savas dziesmas raksta angliski un sauc tās par “maziem, nostaļģiskiem, pasakainiem hibrīdiem”, jo tajās var saklausīt nedaudz gan no popa, džeza, blūza un no folka stila. Bet, pats galvenais, šīm dziesmām ir stāsts, kas klausītājam liks aizdomāties. Nora savu mūzikas stilu izveidojusi, klausoties un iedvesmojoties no leģendāriem mūziķiem, kā Nora Džonsa (Norah Jones), Džonija Mičela (Joni Mitchell), Džeims Teilors (James Taylor) u.c. Šobrīd Nora strādā pie sava pirmā albuma ierakstīšanas Anglijā.

Nora: „Es teiktu, ka šī dziesma nav īsti kā dziesma, bet vairāk kā sajūta. Tai nav daudz vārdu un harmonija ir pavisam vienkārša. Man pat pašai klausoties vai to izpildot, sanāk aizdomāties kaut kur augstu mākoņos.. Dziesma ir par ilgām pēc bērnības un, cik tad – sarežģītais, tagad šķiet tik vienkāršs.”