Normis Simpsons – Ilgi un Laimīgi

Normis Simpsons – Ilgi un Laimīgi

20.12.2022

Dziesmas teksta autors – Normis Simpsons
Mūzikas autors un Tomass Haze
8.novembrī pilnmēness gaismas apspīdēts strumēšanas platformās ir parādījies Normja Simpsona jaunais hip-hop žanra minialbums “Love-Fi”, kas kā jau nosaukums mudina domāt, ir veidots uz Lofi bītu pavadījuma. Albumā ietvertas četras dziesmas, kas saturiski ir par aktualitāti nezaudējošo dažādu formu mīlestības tematiku.
Kā saka pats autors Normis: “Love-Fi ir turpinājums tematiskākajai albumu sērijai, kuras pamatā ir hip-hop koncepts “Peace, Love, Unity and Having Fun”. “Love-Fi” ir par mīlestību pret darbu, veciem draugiem, kultūru un manu sievu. Jau sākotnēji apzinājos, ka rakstīt par mīlestību būs pārbaudījums, tāpēc nolēmu pacelt latiņu vēl augstāk un veidot dziesmas uz Lofi stila instrumentālajiem pavadījumiem, kurus ieinteresēts izveidot bija Thomas Haze.”
Turpinot tradīciju, vienā no Normja albuma dziesmām ”Hiphopa hipijs” ar skanīgu pantu piedalās arī Rons Ronins. Par ierakstu, miksēšanu un palīdzību kopējās skaņas realizācijai parūpējies KZR.
Normis Simpsons Latvijas underground hip-hop lauciņā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un pēdējo 3 gadu laikā izdevis minialbumus “Sveicināti!” un “Vēsā mierā”, kas atrodami visās straumēšanas platformās.
Dziesma ir no nesen izlaistās mini relīzes Love-Fi EP. “Ilgi un Laimīgi” ir kāzu dziesma, kas apraksta attiecības pirms kāzām un iekšējās sajūtas kāzu dienā.