Normis Simpsons un Rons Ronins – Bohēmists

Normis Simpsons un Rons Ronins – Bohēmists

18.05.2021


Teksts – Normis Simpsons un Rons Ronins.
Mūzika – A.C. no Rumānijas un pašmāju izpildītājs KZR.

Mani sauc Normis Simpsons (Normunds) un pēdējo divu gadu laikā esmu visai nopietni pieķēries mūzikas radīšanai. Tiesa, to biju darījis arī iepriekš, bet man gribas ticēt, ka šī brīža skanējums ir pavisam cita līmeņa, nekā tas bija sākotnējos centienos.
Pēdējo divu gadu laikā esmu izlaidis 2 EP. Pagājušajā gadā “Sveicināti”, kas stāstīja par maniem piedzīvojumiem studējot Nīderlandē un atgriežoties mazliet citādajā realitātē Latvijā. Šogad nesen iznāca jaunais minialbums “Vēsā mierā”, kur pievēršos iekšējās pasaules introspekcijai un dzīves balansa rašanai. “Vēsā mierā” ir pirmais no četru EP sērijas, kuri pārstāv hip hopa elementus kā Peace, Love, Unity and Having Fun, ietverot manu interpretāciju par šīm tēmām.

Dziesma „Bohēmists” tapa mana mini albuma “Vēsā Mierā” ietvaros, kurš ir pieejams arī straumēšanas platformās. Dziesmas galvenajā domā ietverta daļa no mūsu dzīves uztveres – radoši brīvdomātāji jau no jaunības gadiem. Dziesma atspoguļo gan dažādas patiesas dzīves situācijas un arī stereotipus, kas tiek saistīti ar bohēmisku un radošu dzīves stilu.
“Bohēmists” tapusi kopā ar Ronu, tāpat kā iepriekšējā dziesma. Paldies par sākotnējo instrumentālo pavadījumu Carp (A.C.) (Rumānija) un milzīgs paldies Keiziaar (KZR) par bīta remiksēto versiju, ierakstu, miksu un māsteru.