Nova – Tavas rokas

Nova – Tavas rokas

21.12.2021


Dziesmu “Tavas rokas” izpilda poproka grupa “Nova”. Tā ir latviešu poproka grupa, kas ir nodibināta 2019.gada 18.augustā un spēlē savu oriģinālmūziku.

Grupas pašreizējais sastāvs:
Ilgvars Kuncītis – bass
Jānis Augustīns Vaivods – ģitāra
Dairis Mārtiņš Rijnieks – ģitāra
Andis Aizpurietis – bungas
Māris Strads – balss

Dziesmas mūzikas un teksta autors – Māris Strads. Dziesmas melodija Mārim ieskanējās galvā diezgan pasen – 2020.gada augustā. Tomēr pagāja diezgan ilgs laiks – līdz pat 2020.gada novembra sākumam – , kad tapa šai dziesmai piemēroti vārdi. Dziesmai vēl nebija akordu, jo Mārim nav pārāk lielas zināšanas laba instrumentālā pavadījuma izveidošanā. Ņemot vērā to, ka Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija, grupa ilgi nevarēja sanākt kopā. Līdz ar to ilgu laiku, līdz pat 2021.gada aprīļa beigām, šo dziesmu pie sevis dungoja tikai Māris vien. Tad pienāca 2021.gada 24.aprīlis, kad pēc ilgas klusēšanas atkal grupa sanāca kopā un mēģināja. Dziesmai īstos akordus piemeklēja grupas biedrs Dairis. Pārējie grupas biedri katrs nāca ar savu oriģinālo instrumentālo skanējumu un šī dziesma ieskanējās pirmo reizi. Beidzot! Tomēr vajadzēja paiet vēl kādam laikam, līdz tika noslīpēta dziesmas struktūra un skanējums, lai dziesmu varētu ierakstīt, kas notika 2021.gada pašās augusta beigās. Dziesma ir tapusi ierakstu studijā Z-Rec.
Dziesma “Tavas rokas” nav par neko oriģinālu. Tā ir par ilgu un laimīgu mīlestību.

Grupa novēl, lai visi, kas klausās šo dziesmu, iegūst pozitīvas emocijas, kuru šajā smagajā laikā ir diezgan maz. Ja tas būs izdevies, tad šī dziesma būs sasniegusi savu mērķi.