Oskaritto – Meklējot sevi

Oskaritto – Meklējot sevi

07.04.2020

Teksta autors Oskaritto (Oskars Lazda),
Mūzika The Unbeatables.

Oskaritto īstajā vārdā Oskars Lazda. Pirmsākumi dziesmu rakstīšanā ir meklējami  apmēram no 2006. gada. Oskaritto pirmā dziesma „Mīlestības stāsts” tika ierakstīta studijā pie Guncha[Do]. Otrā un trešā dziesmas „Krusttēvam” un „Hiphops” ar Scorpi tika ierakstītas „Studija skapis”. Dziesma „Re ko!” tika ierakstīta pie Ingusa (Punkts Uz I). Tika uzņemts arī „ Re ko!” dziesmai amatieru līmenī videoklips. Vairāk vai mazāk gadiem ejot un iegūstot pieredzi no dažādiem Hiphopa māksliniekiem, tika nolemts par savas studijas izveidošanu Salaspilī, kura pašlaik jau pārcēlusies uz Ogri. Par studiju lietām jāsaka paldies KZR.

Oskaritto projekts tiek turpināts ar kristīgā hiphopa ievirzi un ar lielākiem mērķiem, vairāk palīgiem. Jāsaka paldies Guncha[Do] par bītiem un padomiem. Dainis Freijs paldies par videoklipu dziesmai „Atgriezies”. Ar šiem cilvēkiem strādājam pie nākamajiem projektiem.

Dziesma “Meklējot sevi” tika rakstīta 2019. gadā.
Mēs bieži meklējam sevi, meklējam savu būtību, savu sūtību, bet jautājums – Vai mēs atrodam atbildes uz visiem dzīves jautājumiem? Ja nevaram tās atrast ko mēs darām? Citreiz sākam zaudēt sevi. Cilvēks var sākt slīgt depresijā un rodās visādas domas, galvenokārt tās ir negatīvas domas. Cilvēks aizmirst, ka viņam ir tuvinieki, draugi, kas par viņu uztraucās. Cilvēks nolaiž rokas un sāk lietot alkoholu, zāles, cits narkotikas un lēnām sevi pazudina. Dziesma vēsta vai cik tev ir slikti, nedrīkst aizmirst savus tuviniekus, vērsies pēc palīdzības pie Dieva, aizej uz baznīcu, kad tev ir slikti palasi bībeli. Dziesmas vēstījums, ka atapties nav par vēlu, kamēr neesi izdedzis pa visam novērtē visas dzīves vērtības, kas tev ir.