Oskaritto un GUNCHA – Viss tavās rokās

Oskaritto un GUNCHA – Viss tavās rokās

09.06.2020

Dziesmas vārdu autors: Oskaritto,
Mūzikas autors: Guncha [Do].

Oskaritto īstajā vārdā Oskars Lazda. Pirmsākumi dziesmu rakstīšanā ir meklējami apmēram no 2006. gada. Oskaritto pirmā dziesma „Mīlestības stāsts” tika ierakstīta studijā pie Guncha[Do]. Otrā un trešā dziesmas „Krusttēvam” un „Hiphops” ar Scorpi tika ierakstītas „Studija skapis”. Dziesma „Re ko!” tika ierakstīta pie Ingusa (Punkts Uz I). Tika uzņemts arī „ Re ko!” dziesmai amatieru līmenī videoklips. Vairāk vai mazāk gadiem ejot un iegūstot pieredzi no dažādiem Hiphopa māksliniekiem, tika nolemts par savas studijas izveidošanu Salaspilī, kura pašlaik jau pārcēlusies uz Ogri. Par studiju lietām jāsaka paldies KZR.

Dziesma “Viss tavās rokās” piedalās Guncha [Do]. Dziesmu vārdi tika rakstīti 2019. gadā, bet pati dziesma ierakstīta studijā 2020.gadā.
Dziesma stāsta par to, ka cilvēkam reizēm dzīve liekās bezjēdzīga, nav mērķis dzīvē. Šī dziesma ir par to, ka dzīvi veidojam mēs paši, mēs to varām izmainīt, padarīt to krāsainu, izkrāsot kā “gleznu”, lai tā nebūtu melnbalta “glezna”, lai “gleznā” jeb dzīvē redzams mērķis un saturs, nevis tukšums un melnums. Jāsāk ar sevi, vēlāk ar ģimeni, mīļiem cilvēkiem, draugiem, kuri ir blakus, tas viss ir jānovērtē. Reizēm mēs visu to nenovērtējam, nenovērtējam, ka tuvi cilvēki ir mums blakus vai pat draugi, paziņas, mēs neesam vieni. Mēs bieži nepasakām viņiem paldies, kur nu vēl mīlu tevi mammu, tēti, brāli, masu, draugu.
Piedziedājums pasaka, ka viss ir tavās rokās, tu tā domā? Viss tavās rokās, Kāpēc neizdodas? Jautājums kāpēc neizdodas? Reizēm jāapsēžas un jāpadomā – kāpēc neizdodas? Kas jāpamaina? Varbūt ir kas paša jāpamaina? Varbūt cilvēkam jāvēršas ar jautājumu pie Dieva un jāpalūdz, lai sniedz atbildi – kāpēc man neizdodas?