Oskars Deigelis – Man ir viss

Oskars Deigelis – Man ir viss

03.05.2016

Dziedātājs un dziesmu autors Oskars Deigelis savu karjeru uzsāka 2010. gadā, kad pirmo reizi nopietni sevi pieteica ar debijas singlu ”Neatlaid” pied. Rassell. Ar Rassell izdveidojās veiksmīga sadarbība vairāku gadu garumā. Deigelis radījis dziesmu tekstus Rassell, Samantai Tīnai, Sabīnei Berezinai, Kašeram, Lienei Matvejai, Mārtiņam Ruskim, Forte, Rihardam Bērziņam, Madry, Nikolajam Puzikovam u.c.
2014. gada rudenī tika izdots Deigeļa otrais albums ”Dubults neplīst”.
Šobrīd aktīvi norit darbs pie trešā studijas albuma ”Insomnia”.

Dziesma „Man ir viss” ir jau trešais radiosingls no dziedātāja un dziesmu autora topošā, arīdzan trešā studijas albuma „Insomnia”.

„Man ir viss – Saki skaļi debesīm/ Rīts no jauna drīz atkal uzausīs/ Man ir viss un nekas to nemainīs/ Rīts no jauna drīz atkal uzausīs”, dzied Deigelis.

„Es savu dziesmu izjūtu pavisam unikālā un īpašā veidā. Tieši tāpat kā jebkurš cilvēks, kas to klausīsies. Nav būtiski kāda ir dziesmas oriģinālā pamatdoma, galvenais ir tas, kā tā caurstrāvo ļaužu domas, emocijas un piedzīvoto. Mums katram ir savs stāsts. Man ir manējais. Tev – Tavējais. Varu vien piebilst, ka skaņdarbs ir cerību, gaišuma un mīlestības piepildīts”, tā par savu lolojumu izsakās Deigelis, kurš pats ir gan mūzikas, gan teksta autors.