Patricija Spale – Do U Mind

Patricija Spale – Do U Mind

27.11.2020

Mūzika: Patrīcija Spale
Teksts: Aivo Oskis

Mani sauc Patrīcija Spale, esmu no Iecavas. Ar mūziku aizraujos jau kopš agras bērnības, piedalos koncertos, konkursos gan Latvijas robežās, gan ārpuss tās. Vairāk pazīstama esmu ar dalību meiteņu vokālajā grupā ‘’CARNELIAN’’, ar kuru 2018. gadā startējām un guvām sabiedrības atpazīstamību TV3 šovā ‘’X Faktors’’. Muzicēt un radīt, ko jaunu mani iedvesmo draugi, ģimene, kā arī pasaulē un Latvijā atpazīstami mākslinieki kā piemēram Miks Dukurs, JP Cooper, Alicia Keys, bet mans lielākais elks, iedvesmas avots ir Amerikāņu dziedātāja Tori Kelly. Šobrīd savas dziedātprasmes apgūstu vokālajā studijā ‘’Aprīļa pilieni’’ pie pedagoga Nijoles Berezinas.

Dziesma ‘’Do U Mind’’ ir mans debijas singls. Ideja par tā tapšanu radās pandēmijas pirmajā nedēļā, kad pasaule sagriezās kājām gaisā. Mācības pārcēlās uz mājām, ar draugiem tikties nebija iespējams, tāpēc nācās sevi izklaidēt pašai. Tā nu es nosēdos istabā uz grīdas, izslēdzu gaismu un ar ukuleli rokās kaut ko dungoju. Bija sajūta, ka melodija pati atnāca pie manis, vien bija jāspēj tā piefiksēt.

Palīdzību ar dziesmas tekstu lūdzu draugam Aivo Oskim. Dziesmas vēstījums – nevajag izlikties, kādam izdabāt, bet vienkārši būt pašam. Mums katram ir dota izvēles iespēja, kā dzīvot šo dzīvi.