Patrick Tabaks – Are You Even Real

Patrick Tabaks – Are You Even Real

14.09.2021


Dziesmas mūzikas, teksta un aranžiju autors ir Patriks Tabaks.

Dziedātājs un dziesmu autors Patriks Tabaks ir ierakstījis deviņu dziesmu kolekciju skaņu ierakstu studijās Lielbritānijā, Zviedrijā, Kanādā, ASV, kā arī dzimtajā Latvijā.
“Lost My Mind” atklāj dziedātāju, kas pārdomā eksistenciālus jautājumus un pēta savu emocionālo pieredzi. “Albums patiesībā ir par to, kas manī ir veidojies visu manu dzīvi,” skaidro Patriks. “Tā ir mana pieredze, manas pārdomas un izjūtas par filosofiskiem un bieži vien racionāli neatbildamiem jautājumiem, kas ikdienā mēdz būt neērti, neiederīgi un no kuriem daudzi izvairās.  Taču otrajā albuma daļā ir vairāk romantisku noskaņu, kas arī atklāj manas šī dzīves laika emocijas un pārdzīvojumus”.
“Es sāku nodarboties ar mūziku, kad man bija seši gadi,” stāsta Patriks. “Atceros, kā māsa man mācīja dziedāt pie klavierēm. Un ar laiku man tiešām tas ļoti iepatikās. Kad man bija septiņi gadi, es sāku mācīties mūzikas skolā pie lieliskiem skolotājiem, kuri mani ir veidojuši un iedvesmojuši gan kā cilvēku, gan kā radošu personību, pateicoties viņiem, es turpinu savu izaugsmi un gūstu no tā prieku un gandarījumu.
Skolotājas Valdas Tračumas vadīts, viņš sāka uzstāties Latvijas Nacionālajā operā jau 11 gadu vecumā un kļuva pazīstams kā “zēns ar zelta balsi”. Nākamo četru gadu laikā viņš dziedāja kopā (duetā) ar tādām pazīstamām operdziedātājām kā Sonora Vaice un Elīna Šimkus, kā arī piedalījās daudzu operu iestudējumos, tostarp Ž.Bizē Karmenā un R.Vāgnera Tanheizerā. Patriks ir uzstājies gan Latvijā, gan ārpus tās, un augustā viņu varēja vērot uz skatuves mūzikla Rent izrādēs. Patriks ir apguvis arī ģitāras un vijoles spēli.
Pēc albuma izdošanas Patrika radošie plāni turpinās. Pašlaik viņš kopā ar dziedātāju Elizabeti Luku raksta un kopā producē jaunas dziesmas, kā arī sadarbojas ar producentu Timu Larsu elektroniskajā popmūzikas singlā “Countryside”, kas tiks izdots rudenī. Šobrīd viņš kā galvenās lomas atveidotājs piedalās Jāņa Lūsēna jaunā mūzikla iestudējumā “Zvaigznes bērns”, kura pirmizrāde gaidāma š.g. 14. novembrī.
Viņš arī ir sacerējis un producējis (gan pats gan kopā ar co-producentiem) visas 9 dziesmas savā debijas albūmā “Lost My Mind”, kas tiks publicēts šo piektdien, 17. septembrī.

Albūma singlu “Are You Even Real” Patriks iedziedāja duetā kopā ar savu māsu Džaneti Tabaku,

Dziesmas tapšanā Patriku iedvesmoja neatbildētie jautājumi un pārdomas par pēcnāves dzīvi – kas notiek pēc tam? Vai tas vispār ir kaut kas tāds, ko cilvēka prāts spēj aptvert? Patriks uzskata, ka mūsdienu pasaulē par savām bailēm ir jārunā, un tas viņu veicināja sacerēt šo dziesmu. Dziesmas tapšanas laikā Patrikam sāka iepatikties 80/90to gadu disco stils un radās sajūta, ka, kopā arī latīņ-veidīgo pavadījumu, tas perfekti iederēsies arī mūzikas video stāstam.

Singls “Are You Even Real” radio skanēs pirmo reizi.