PAULA – Nemanāmi

PAULA – Nemanāmi

08.09.2020

Paula Dundere ir jaunā dziedātāja, kura piedalījusies visās trijās šova Latvijas “X-faktors” sezonās un tikusi līdz pat pēdējai kārtai – “krēslu izaicinājums”

PAULA dzied jau kopš 2 gadu vecuma un dziedātprasmi pilnveidojusi radošajā studijā “Pekšņi” un mammas Ilutas Dunderes vadītajā vokālajā studijā “Smaidiņi”. Jaunā dziedātāja piedalījusies vairākās vidusskolas teātra izrādēs, plūkusi laurus vairākos gan pašmāju, gan starptautiskos konkursos, un plāno apgūt kino režijas mākslu.

Dziesmas “Nemanāmi” mūzikas un vārdu autore ir pati PAULA. Viņa atklāj, ka skaņdarba būtība ir tā, ka labākie dzīves momenti šķietami vienmēr paskrien ļoti ātri. “Šie labie mirkļi paiet tik ātri, ka reizēm tu tos pat nepaspēj novērtēt līdz brīdim, kad tā vairs nav. Piemēram, attiecībās mēdz gadīties, ka nemanāmi cilvēki viens no otra atsvešinās. Viens to vienmēr izjūt vairāk, bet neko nespēj mainīt, jo nesaprot, kāpēc kādreiz bija tā, kā tagad vairs nav. Tās ir ilgas pēc kaut kā, ko vairs nav iespējams atgūt. Gribas atgriezties atpakaļ laikā, bet tas ir neiespējami, ir jāsamierinās ar tagadni un jādzīvo tajā,” atklāj PAULA.